21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriGaziosmanpaşa'nın yüzük taşı GOP Plevne'de 339 bin TL'den başlayan fiyatlar

Gaziosmanpaşa’nın yüzük taşı GOP Plevne’de 339 bin TL’den başlayan fiyatlar

İstanbul Gaziosmapaşa'da By Oktayöz İnşaat, Reyhan İnşaat ve Bahaş Holding ortaklığı tarafından 72 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen GOP Plevne projesinde daire fiyatları 339 bin TL'den başlıyor. 600 milyon TL yatırımla hayata geçirilecek Gop Plevne Evleri 3 etaptan oluşuyor. Birinci etapta 400 daire ile 66 adet ofis ve ticari alan yer alıyor.
Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi’nde hayata geçirilen Gop Plevne Gaziosmanpaşa projesinde 1+1, 2+1,3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 67 metrekare ile 204 metrekare arasında bulunuyor. Hrojede; büyüklükleri 35 metrekare ile 477 metrekare arasında değişen 16 adet mağaza ve bağımsız bölüm ve 35 metrekare ile 160 metrekare arası büyüklüğe sahip 66 adet ofisler olacka. Temelleri Mart ayında halkın katılımıyla törenle atılan projde teslime ise kalan süre 21 ay olarak ön görülüyor.


Donatılar
Mevlana Mahallesinde başlatılan kentsel dönüşüm bölgesinde; 6 bin 700 metrekare inşaat alanına sahip 30 derslikli ilköğretim okulu, 3 bin metrekare kapalı alana sahip 1500 kişi kapasiteli bir camii ve yaklaşık 8 bin metrekare olarak planlanan yeşil alan, yürüyüş ve bisiklet yolları olacak. GOP Plevne projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitness center, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çok amaçlı sosyal tesis alanı, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Lokasyon
GOP Pelevne projesinin alanı içerisinde metro durağı yer alıyor. Böylece siteden çıkmadan GOP Plevne sakinleri metroya ulaşacak. TEM’e e giriş çıkışlar da hemen projenin yanı başında yer alıyor. Gaziosmanpaşa TEM bağlantı yolunda yer alan GOP Plevne bölge için tam anlamıyla bir yüzük taşı özelliği taşıyor. 
Proje hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

PROJE BİLGİ FORMU

Burak Öz
Burak Öz
İstanbul Matbaa Meslek Lisesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Fotoğraf Bölümü önlisans, Selçuk Üniversitesi Gazetecilik lisans, Marmara Üniversitesi Genel Gazetecilik yüksek lisans mezunu. 1990'larda öldürülen gazetecileri konu alan yüksek lisans tez çalışması var. Bugüne kadar Hürriyet (staj), BirGün, Karşı gazetelerinde ve çeşitli internet sitelerinde yüzlerce haberi imzalı ve imzasız şekilde yer aldı. Sarı Basın Kartı taşıma hakkını yaklaşık 10 yıl önce kazandı. Orta düzey İngilizce, 10 parmak F klavye, Photoshop bilgisine sahip.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI