28 Kasım 2023 Salı
Ana SayfaManşetGayrimenkul sektörünün kalbi, RecExpo ile Bakü'de atacak..

Gayrimenkul sektörünün kalbi, RecExpo ile Bakü’de atacak..

Türkiye'den katılımın Atılım Fuarcılık tarafından organize edildiği Recexpo Uluslararası Yatırım ve Gayrimenkul Fuarı 21-23 Kasım 2019 tarihlerinde Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 5. kez gerçekleştirilecek.

Azerbaycan’ın uluslararası platformda ilk gayrimenkul ve yatırım fuarı olan RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında 5. kez başkent Bakü’deki Expo Center’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

Türkiye’den katılacak firmaların organizasyonunun Atılım Fuarcılık tarafından yapıldığı RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 5 yıldır her sene, bir önceki  seneye göre ivme kazanmış ve sektörde hatta en önemlisi Azerbaycan’da en prestijli fuarlar arasında yerini almıştır. Özellikle bürokratik düzeyde gerçekleşen Recexpo’ya Azerbaycan ve Türkiye’nin yanı sıra ABD, İspanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Gürcistan, Portekiz, Karadağ, Polonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerden firmalar katılım sağlıyor.

Recexpo 2018’de neler oldu?

Bakü Expo Center’da her sene Kasım ayında gerçekleşen RecExpo Uluslararası Gayrimenkul
ve Yatırım Fuarı’nın geçen sene 97 firma ve 232 projeyle gerçekleştirilen dördüncü fuarını Azerbaycan, Türkiye, Körfez Ülkeleri ve Avrupa’dan 6 bin 200 yatırımcı ve sektör profesyoneli ziyaret etti.

Besa Yapı’nın gold sponsoru olduğu fuarda Sur Yapı, Ege Yapı, Türkerler Holding, Beyaz Insaat, Harmony Residences, Remax Portekiz, Remax Ispanya, RT Gayrimenkul, Oral Mimarlık, Dreamland Bakü, Dubai Land Department himayesinde Emaar, Damac gibi sektörün öncü firmaları katılarak projelerini tanıttı.

RecExpo, yeni iş bağlantıları kurmak, sektördeki gelişmeleri ve gayrimenkul sektörünün nabzını yakından takip etmek isteyen profesyonellerin katılması gereken bir etkinlik olarak dikkat çekiyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
357 YAZI