Gamador Bulvar

Gamador Bulvar projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Ankara’nın Keçiören ilçesi Etlik mevkii Ovacık mahallesi Yozgat Bulvarı’nda 85 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde Gamador İnşaat tarafından hayata geçirilecek olan Gamador Bulvar projesi 21 ve 32 katlı iki blokta konutlar, 7 katlı bir blokta ofisler ve az katlı geniş çarşı bloğu olmak üzere toplam 4 bloktan meydana geliyor.

Gamador Bulvar’da kat planları ve sosyal alanlar

Projede büyüklükleri brüt olarak 115 ile 450 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 kat planlarında 32 ayrı tipte 255 konut, ofisler ve 40 mağazadan oluşan bir çarşı alanı bulunuyor.

Sosyal donatı alanları şöyle:

  • Dairelerde çamaşır odası, hobi ve bakıcı alanları, taşlık adı verilen bölümler sayesinde dairelere çift giriş
  • Süpermarket, kafe, restoran, alışveriş dükkanları
  • 4 bin metrekarelik peyzajlı yeşil alanlar
  • Kapalı otopark
  • 7/24 güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi

Gamador Bulvar’da teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı ve projenin konumu

Konut teslimlerinin nisan 2020’de yapılması planlanan projede satış fiyatları 2 aralık 2018 tarihi itibarıyla brüt 107 metrekarelik 2+1’lerde 569.000 TL seviyelerinde bulunuyor.

Peşin alımlarda yüzde 20 indirim yapılan projede firma bünyesinde yüzde 10 peşinle  ve 0.88 vade farkı oranıyla 120 ay ödeme imkânı sunuluyor. İkinci bir alternatif olarak yine firma bünyesinde yüzde 25 peşinle 48 ay vade farksız ödeme fırsatı da var.

Proje konum olarak Forum Ankara Outlet’e, Biltek, Süleymaniye ve Sınav Kolejlerine 1 dakika, çevre yoluna 2 dakika, Kızılay, Ankara Şehir Hastanesi’ne 4 dakika, Ostim Sanayi Sitesi, İvedik Sanayi Sitesi, Otonomi ve Gimat Gıda Toptancılar Sitesi’ne 10 dakika ulaşım mesafesinde bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin