22 Nisan 2024 Pazartesi
Ana SayfaManşetGalatasaray Leo Residence Projesinin Lansmanı Yapıldı.. Rekor satış..

Galatasaray Leo Residence Projesinin Lansmanı Yapıldı.. Rekor satış..

180 konuttan oluşan Leo Residences’ın yüzde 70’i satışa sunuldu. Satışa sunulan 134 dairenin tamamının satıldığı lansmanda, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Kulüp yöneticileri, Galatasaray Sportif AŞ. Başkan Vekili Erden Timur, sporcular, spor ve sanat camiasının önemli simaları, İstanbul’dan Antalya’ya, Çin Halk Cumhuriyeti’nden, Rusya’ya, Avrupa’dan Körfez ülkelerine kadar 4 farklı kıtadan 5 binden fazla Nevita acentesi yer aldı.

Galatasaray’ın İstanbul Mecidiyeköy’deki gayrimenkulü Leo Residence’in satış sürecini üstlenen global gayrimenkul yatırım şirketi Nevita International 17 Aralık’ta Ali Sami Yen Nef Stadyumu’nda görsel şovlarla birlikte yurt dışından da geniş katılımlı bir satış lansmanı gerçekleştirdi. Nef Stadyumu’nda gerçekleşen organizasyona Galatasaray camiası ile çok sayıda yabancıya satış yapan acente temsilcileri katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Nevita International Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda 134 dairenin satışı  Dursun Özbek, Faruk Akbal ve Erden Timur’un gongu çalmasıyla başladı. Birkaç saat gibi kısa sürede dairelerin satışının büyük bölümü gerçekleşirken, kalan son 4 daireyi de Başkan Dursun Özbek aldı.

 

‘Bir kısmı Florya’ya, bir kısmı Kemerburgaz’a…’

Bu projenin Galatasaray için önemli olduğunu vurgulayan Dursun Özbek, kulübün gelecek projeleri için önemli bir fon kaynağı olacağını ifade etti. Bu projeye destek veren herkese teşekkür eden Özbek, “Bu proje 5 sene evvel benim başlattığım bir projeydi. Otel için yapılması için hazırlanan projeydi. Bugün koşulları çerçevesinde rezidans yapılması daha çok uygun oldu. Buradan kaynaklanan fonun bir kısmı Florya’ya bir kısmı Kemerburgaz Metin Oktay Tesislerimize güç verecek” diye konuştu.

 

‘Galatasaray bizim için önemli marka’

Nevita International Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal ise, “Galatasaray camiasına bize güvendikleri için, sorumluluğu paylaşma konusunda bizleri tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Galatasaray bizim için önemli ve değerli bir marka. Son bir haftada yoğun talep aldık. Telefonlara yetişmekte zorluk çektik. Bu gün de siz çözüm ortaklarımızı başarılı çalışmalarına şahit olmaktan son derece mutluyum” şeklinde konuştu..

Gecede ışık gösterisi yapıldı ve konser verdi. Galatasaray’ın bu projeden tam 1 milyar 16 milyon TL gelir elde ettiği de öğrenildi.

 

 

 

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI