FuzulEv’den çalışanlarına “Fuzul Akademi”

FuzulEv, 700 çalışanının mesleki gelişimi ve eğitimi için "Fuzul Akademi"yi kurdu.

0

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve çalışanlarının mesleki kariyerleri ile yetkinliklerini artırmayı hedefleyen FuzulEv, web sitesi üzerinden tüm çalışanlarının kolaylıkla ulaşabileceği Fuzul Akademi’yi devreye aldı.

Eğitimin ve gelişimin olmadığı bir yerde yapılan işlerde kalıcı olmanın mümkün olmadığının altını çizen FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, FuzulEv olarak kuruldukları ilk günden bu yana kendilerini yenileyecekleri ve geliştirecekleri işlere imza attıklarını belirterek Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler başarımızın ispatıdır. Yeni hayata geçirdiğimiz Fuzul Akademi ile çalışanlarımızın kendilerini bir üst düzeye taşıması için hem mesleki eğitim hem de gelişim eğitimleri almasını sağlayacağız. Önümüzdeki dönemde Türkiye’nin dört bir yanında sürekli büyüyen şube ağımızda çalışacak nitelikli elemanlarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

Fuzul Akademi Eğitim Yöneticisi Fatih Mehmet Ünlü de yaptığı açıklamasınd dinamik ve yaratıcı ekipleriyle şirketi en iyi noktaya taşıyacaklarını, önümüzdeki dönemin kendileri için eğitimde ve gelişimde bir sıçrama dönemi olacağını söyledi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin