9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaKonut ProjeleriFortis İstanbul projesi haftaya satışa çıkıyor!

Fortis İstanbul projesi haftaya satışa çıkıyor!

Yiğit Group tarafından hayata geçrilen Fortis İstanbul projesi görücüye çıktı. Resmi satışarın önümüzdeki hafta başlaycağı Fortis İstanbul projesi Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alıyor. Yiğit Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer'in sorularını yanıtladı.

RÖPORTAJIN TAMAMINI AŞAĞIDAKİ VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Yiğit Group 37 yıllık bir inşaat firması.Yiğit Group olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde ciddi projeler geliştirdik.  Sadece konut olarak değil fabrika, hastane, farklı yapılarda yaptık. Bundan sonrada da yapmaya devam edeceğiz hem bölgemizde hem İstanbul'da.
 
İstanbul'da global bir firma olmayı hedefliyoruz. Ciddi yatırımcıları kazanmak, ciddi oturumcuları kazanmak. İstanbul'daki ince işçiliği biz beğenemedik. Biz kendi ekiplerimizi Diyarbakır'dan getireceğiz şirket olarak. Bizim yıllardır çalıştığımız ekipler var onlarla beraber işçiliğimizi göstermek istiyoruz.
 
Projemiz 705 daireden oluşuyor 1+0, 1+1, 2+1 daire tiplerinde. Bunları seçmemizdeki amaç bölgede küçük dairelerin tercih edilmesi. Ciddi fizibilite çalışmaları yapıldı. Şuan satış ofisimizde örnek daire çalışmaları devam ediyor. Biz Vitra ve Villeroy&Boch’un Güneydoğu ana bayisi olduğumuz için bu ürünlerin en son serilerini kullanmayı düşünüyoruz. Müşterilerimizde bunları görecekler.
 
Fiyatlarımız 4 bin 100 liradan başlayacak bitişte ise 6 bin liralara çıkmasını hedefliyoruz. Projemizin altında 5 bin metrekareye yakın cadde mağazalarımız var. Sosyal alanlar olarakta basketbol futbol sahası, kapalı havuz, sauna, fitness, Türk Hamamı, 7/24 güvenlikli olacak projemiz.
 
Fortis İstanbul projemize 192 milyon lira yatırım yaptık. Bundan sonrada büyük projelere imza atmayı düşünüyoruz. Tabi bunlar için rakam vermek mümkün değil. Beylikdüzü, Büyükçekmece, Kartal gibi bölgelere girmek istemiyoruz. Daha çok kentsel dönüşüm projelerinde olmak istiyoruz. Merkezde yaşam var çünkü. Ulaşım imkanları daha rahat. İstanbul'da en önemli şey ulaşım o yüzden merkezi projeler düşünüyoruz.
 

Maide KARADAĞ/Emlakdream.com

RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI