Folkart Incity’de teslimler bu yıl içinde yapılacak

İnşaatı yüzde 60 oranında tamamlanan Folkart Incity projesinde teslimlerin söz verildiği gibi 2019 yılı içinde yapılacağı açıklandı.

0

İzmir’e özgün mimaride ve şehre yakışır gayrimenkul projeleri kazandıran Folkart Yapı’nın Bornova kent merkezinde 650 milyon liralık yatırımla hayata geçirmekte olduğu Folkart Incity projesinin inşaatı yüzde 60 oranında tamamlandı.

Mayıs 2017’de gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla lansman satışlarının başladığı ve 32 bin metrekarelik proje alanı üzerinde ikisi 29 katlı 8 blok halinde tasarlanan Folkart Incity projesi 700 rezidans daireden ve 42 mağazadan oluşan bir çarşıdan meydana geliyor. İnşaatında 650 kişinin çalıştığı projede konut teslimlerinin bu sene içinde yapılacağı belirtiliyor.

Geçtiğimiz sene Folkart Hills Çeşme, Folkart Ardıç Çeşme, Folkart Ilıca Çeşme ve LivaHOME projelerinde inşaatların bitirilerek konut teslimlerinin yapıldığını hatırlatan Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, bugüne kadar İzmir’de 4 milyar liralık yatırım değerine sahip 11 projeyi tamamladıklarını söyledi.

Folkart Vega, Folkart Incity, Folkart Boyalık Çeşme, Folkart Line ve Folkart Yaka Evleri projelerinde çalışmaların devam ettiğini kaydeden Sancak, yaşamın başladığı Folkart Time projesine komşu konumdaki Folkart Incity şantiyelerinde yaklaşık 650 kişi çalıştığını ifade ederek projenin yüzde 60’ından fazlasını tamamladıklarını ve söz verdikleri gibi teslimlerin 2019 yılı içinde yapılacağını belirtti.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin