Florya Evleri

Florya Evleri projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO tarafından İstanbul Bakırköy Florya’da eski Şükrü Balcı Polis Merkezinin olduğu yaklaşık 68 bin metrekarelik arazi üzerinde 1.5 milyar liralık yatırım değeriyle geliştirilen Florya Evleri projesi konut, villa ve ticari ünitelerden meydana geliyor.

Ön satış sürecinde olan proje, 2+1, 3+1, 4+1 kat planlarında 182 daireden, 3+1, 4+1, 5+1 kat planlarında 60 villadan ve 12 ticari üniteden oluşuyor.

Sosyal donatıları arasında çocuk oyun alanları, peyzajlı ortak yeşil alanlar, bisiklet yolları, kapalı spor tesisi ve sosyal alanların yer aldığı 1 adet Sosyal Tesis, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik bulunan proje, Emlak Konut’un  “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla başlattığı tarihi kampanya içinde yer alan projeler arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında projeden yatırım yapacak konut alıcıları ve yatırımcılar, yüzde 5 peşinat ödeyerek (peşinatın yüzde 15 bakiyesi 24 ay sonra ödeniyor) taksit ödemelerine 2 yıl sonra başlıyorlar. Kampanya kapsamında çok cazip faiz oranlarıyla (aylık 0.69) 180 ay vadeye kadar taksit imkânı sunuluyor.

Projede metrekare bazlı satış fiyatları konutlarda 18 bin TL, ticari alanlarda 25 bin TL seviyelerinde bulunuyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin