29 Ocak 2023 Pazar

Exen Kartepe

Exen Kartepe projesi nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

Kocaeli’nin Kartepe ilçesi Fatih Sultan Mehmet mahallesinde 3 bin 024 metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerinde MRŞ İnşaat (Mehmet Resul Şahin) tarafından hayata geçirilmekte olan Exen Kartepe projesi zemin+3 katlı iki bloktan meydana geliyor. Projede konut teslimlerinin temmuz 2023 tarihinde başlaması hedefleniyor.

Exen Kartepe’de kat planları ve sosyal alanlar

2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında, bahçe dubleksler geniş teraslı çatı dubleksler ve ara kat daireler olmak üzere toplam 30 konuttan oluşan projenin özellikleri ve sosyal donatıları şöyle:

  • Peyzajlı yeşil alanlar
  • Açık otopark
  • Çocuklar için oyun alanları ve havuz
  • Açık yüzme havuzu
  • Yerden ısıtma
  • Kameralı güvenlik

Exen Kartepe’de satış fiyatları

Brüt 183, net 150 metrekare büyüklüğündeki 4+1 dublekslerde satış fiyatları 24 kasım 2022 tarihi itibarıyla 2.980.000 TL seviyelerinde bulunuyor.

Fiyatların belirtildiği tarih itibarıyla geçerli olduğunu, ilerleyen zamanlarda fiyat artışlarının olabileceğini göz önünde bulundurmanızı ve ilgili inşaat firmasından yeniden fiyat almanızı tavsiye ederiz.

İletişim: 0 (535) 509 21 47

Gökhan Bahadır
Gökhan Bahadır
1980 Bursa'nın İnegöl ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaöretim ve lise hayatını İnegöl'de tamamladıktan sonra üniversiteyi Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. 2011 yılından bu yana Emlakdream.com'da gece editörü olarak görev almaktadır.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI