Evora İzmir’de tarihi kampanya.. “Hayallerini Erteleme İzmir..”

0

Emlak Konut’un İzmir Alsancak’taki 47 bin metrekarelik arsası üzerinde Halk GYO ve Teknik Yapı tarafından hayata geçirilmekte olan Evora İzmir projesinde şimdi ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

Türkiye’nin en büyük yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO’nun iştiraki olduğu 26 projede “Hayallerini Erteleme Türkiye” sloganıyla başlatılan ve Evora İzmir’in de dahil olduğu tarihi kampanyada şimdi yüzde 10 indirim, yüzde 5 peşinat (yüzde 15 peşinat bakiyesi 24 ay sonra),  ilk 2 yılı ödemesiz 180 ay vadeye kadar uygun faiz oranları ile konut kredisi imkânları yatırımcıları bekliyor.

210 bin metrekarelik inşaat alanına sahip karma bir konseptten meydana gelen Evora İzmir, 121 odalı otel, 500 kişilik tiyatro ve performans salonu, 485 kişilik çok amaçlı konferans salonu, sanat galerisi, 1.407 adet kapalı otopark, cami ve ticari üniteleri de kapsayan toplam 1063 adet bağımsız bölümden oluşuyor.

510 adet 1+1, 174 adet 2+1, 250 adet 3+1, 74 adet 4+1 ve 14 adet 5+1 konut ve home ofisin olduğu projenin en büyük özelliklerinden biri de toplamda 18 bin 800 metrekare büyüklüğünde yeşil alanlarının 3 ayrı noktadan proje ile iç içe yer alıyor olması. Sosyal donatı alanlarına ek olarak ayrıca çocukların rahatlıkla oynayabileceği, gençlerin spor yapabileceği, yürüyüş parkurları, dinlenme platformları, açık havuz, sosyal tesisler yer alıyor.

Evora İzmir’de KDV dahil güncel satış fiyatları (11 haziran 2020)

 • 1+1 dairelerin satış fiyatları 702.000 TL’den,
 • 2+1 dairelerin satış fiyatları 995.500 TL’den,
 • 3+1 dairelerin satış fiyatları 1.509.500 TL’den,
 • 4+1 dairelerin satış fiyatları 2.571.500 TL’den başlıyor.
Halk GYO Genel Müdür Vekili Erdal Bekin

Tüm dünyanın önemli bir sınav verdiği bir dönem geride bırakılırken, ülkemiz ekonomi yönetiminin zamanında aldığı tedbirlerle, normalleşme sürecinde emin adımlarla ilerlendiğini ifade eden Halk GYO Genel Müdür Vekili Erdal Bekin; “Teknik Yapı-Halk GYO Adi Ortaklığı ile Alsancak’ta hayata geçecek Evora İzmir projemiz ile de “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasının parçası olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İzmir’e daha fazla değer katacağına inandığımız projemizi halkımızın beğenisine sunarken, bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki dönemde de ülkemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” sözleriyle iki ay sürecek olan tarihi kampanyayı değerlendirdi.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım

İzmirliler’in Alsancak’a gelmesi için iki önemli sebep olduğunu söyleyen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım; “Evora İzmir, Alsancak’ı doya doya yaşamayı vadediyor. Bununla birlikte çok önemli bir kampanyaya ev sahipliği yaparak, hem yaşam hem da yatırım fırsatı sunuyor.” dedi. Türkiye’nin tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle zor bir süreçten geçtiğini hatırlatan Durbakayım, “Pandemi süreciyle ön plana çıkan geniş daire konsepti Evora İzmir’de de kendini gösterecek. Proje kapsamındaki büyük daire sayısı, projenin % 40 civarında olacak. Çok amaçlı bir proje olarak tasarlanan projede huzurlu yaşam alanları, yoğun iş temposunun yaşanacağı alanlardan ayrıştırıldı. Bu kapsamda giriş çıkışları tamamen bağımsız olarak tasarlanan ve 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşan bloklar, projedeki otel, kültür ve sanat yerleşkesinin hemen yanı başında yer alacak.” açıklamasıyla Evora İzmir’in yeni normale uygun bir proje olduğunun altını çizdi.
  ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

  Yorum Yapın

  Lütfen yorumunuzu girin!
  Lütfen isminizi girin