Evora Denizli’de konut teslimleri başladı

0

Emlak Konut GYO ve Teknik Yapı işbirliğinde Denizli’de geliştirilen Evora Denizli projesinin ilk etabında konut teslimleri ve yaşam başladı.

Toplamda 1.556 daire 75 ticari ünite olarak planlanan projenin ilk etabında 44’ü ticari 795’i konut olmak üzere toplam 839 bağımsız bölüm bulunuyor.

520 dairede yaşam başladı ilk etabın içinde yer alan ve 44 mağazadan oluşan Evora Cadde’de bölgenin ve projenin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, restaurantlar, cafeler, tekstil ve perakende markaları yerini almaya başladı.

Evora Denizli şimdiden yüzde 125 prim yaptı

Evora Denizli’den daire alanların 3,5 yılda yüzde 125 kazandığının altını çizen Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Yaşanan ekonomik sorunlar, pandemi salgını gibi olağanüstü etkenlere rağmen, izlenen doğru politika ve karşı tedbirler, Türkiye ekonomisi ve inşaat sektörünü ayakta tuttu” dedi.

Zorlu sürece rağmen Evora Denizli projesinin ilk etabındaki daire teslimlerinin başlamasının Türk ekonomisinin ve Teknik Yapı’nın gücünü gösterdiğine işaret Durbakayım, Denizli’de yaşayan insanların yaşam tarzına uygun olarak geliştirdikleri projelerindeki mimari ve satış sonrası hizmet kalitesine güvendiklerini söyledi.

Denizli’nin kültürel zenginliğine de katkı sağlamaktan gurur duyduklarını ifade eden Durbakayım, “Hatırlanacağı gibi, “En iyi Sosyo-Kültürel projesi” ödülünü alan “Denizli Kültür Merkezi”, 35 milyon liralık bir yatırım sonucunda önceki yıl hizmete girdi. Yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alanda inşa edilen Kültür Merkezi, 1 adet 500 kişilik tüm gereksinimlere cevap verebilen nikah salonu, 1 adet 703 kişilik tiyatro, konferans, nikah gibi toplantılara hizmet verebilen çok amaçlı salon yer alırken önünde yaklaşık 1000 m²’lik merasim alanı yer alıyor. Aynı anda 3 nikah salonu ve çok amaçlı salonların hizmet verdiği Kültür Merkezi’nde ayrıca VIP bölümü, salon, çalışma odaları ile 222’si kapalı, 28’si açık olmak üzere 250 araçlık otopark mevcut. Söz konusu alanları destekleyen kafeteryalar ile bay-bayan mescit yer alıyor. Toplam 8 dönüm arsa üzerinde yükselen Kültür Merkezi’nin etrafında 3,8 dönümlük alan peyzaja ayrıldı” dedi.

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım

Ferah yaşam alanları

Merkezefendi’de yer alan Evora Denizli projesi,  optimum düzeydeki sosyal alanları çocukların evin dışında eğlenceli vakit geçireceği sosyal tesislerine sahip. Yeşil alan büyüklüğü ile neredeyse daire başına 70 metrekare yeşil alan düşen Evora Denizli’deki yeşil parklar, doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Modern şehir yaşamıyla özdeşleşmiş, bir ailenin ihtiyaç duyacağı hemen hemen tüm özellikleri barındıran Evora Denizli projesinde, büyük ve geniş balkon konseptine uygun açık ve ferah yaşam alanlarına açılan daireler yer alıyor.

Residence, Home Office ve ticari birimler olmak üzere toplam 1.631 bağımsız bölümden oluşan Evora Denizli projesi 2 ticaret ve 6 konut olmak üzere toplam 10 ayrı parselden oluşuyor. Toplam büyüklüğü 115 bin 291 metrekare arsa üzerine yükselecek olan Evora Denizli projesinde özel okul ve devlet okulu, ayrıca temel ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı Evora Cadde’de yer alıyor.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin