Evim Türkiye’de kaç liralık konut satıldı?

8-10 şubat tarihleri arasında gerçekleştirilen Evim Türkiye fuarında 100 milyon liralık sıcak satış ve yaklaşık 400 milyon liralık ta satış vaadiyle birlikte yaklaşık 500 milyon liralık bir işlem hacmi oldu.

0

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı teşvikleriyle Demirören Medya Grubu ve İSTExpo ortaklığında ilk kez düzenlenen ve Almanya’nın Düsseldorf kentinde 8 şubat cuma günü kapılarını açan Evim Türkiye Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı 10 şubat pazar günü sona erdi.

3 gün süren fuar boyunca 76 inşaat şirketi Türkiye’de geliştirdikleri markalı konut projelerini; Avrupa’da yaşayan ve maddi birikimlerini ana vatanlarında gayrimenkul yatırımlarında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarıyla Türkiye’den ev sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılara yüz yüze tanıtma fırsatı buldu.

6 binden fazla ziyaretçinin geldiği fuarda 100 milyon liralık sıcak satış gerçekleştirilirken yaklaşık 400 milyon liralık ta tahmini satış bağlantısıyla birlikte 500 milyon liraya yaklaşan bir işlem hacmi oldu.

Düsseldorf’un konumu ve ulaşım kolaylıkları nedeniyle fuara başta Hollanda, Belçika ve Fransa olmak üzere çevre ülkelerden de çok sayıda ziyaretçi geldi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin