Esenler’e 475 konutluk dönüşüm projesi

Toplu Konut İdaresi (Toki), İstanbul'un Esenler ilçesinde hayata geçireceği yeni kentsel dönüşüm projesinde düğmeye basıyor.

0

İstanbul’un Avrupa yakası ilçelerinden Esenler’in güney proje alanında Toplu Konut İdaresi tarafından kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek olan 475 konutluk projenin inşaat yapım açık ihalesi 18 haziran 2019 salı günü Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi’nin İstanbul Küçükçekmece Halkalı Atakent mahallesi 221. sokak 5 numaralı adreste bulunan İstanbul Hizmet Binası’nda saat 14.00’te yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 26 dükkan, bir adet ticaret merkezi, bir adet cami ve çevre düzenlemesi ile alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 600 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin