20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriErka Grup, 9 Projeyle Kentsel Dönüşüme Başlıyor

Erka Grup, 9 Projeyle Kentsel Dönüşüme Başlıyor

Toplam 180 daireden oluşan Erka Konsept ve Erka Panorama, Erka Grup'un ilk kentsel dönüşüm projeleri bugün basına tanıtıldı. Basın toplantısının ardından Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz, Emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer'in sorularını yanıtladı.

Erol Karagöz Röportajını İzlemek İçin Videoyu Tıklayınız

Erka Grup'un Sıradaki Projesi Kadıköy Suadiye'de

Projelerin Kağıthane içerisinde ancak Büyükdere aksı içerisinde birçok AVM'ye yürüme mesafesinde olduğunu ifade eden Erka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Karagöz, bu bölgede toplam 8 proje yapacaklarını 2 tanesine başladıklarını geri kalanına da kısa süre içerisinde başlamayı umduklarını aktardı.Erol Karagöz, şu an inşaat çalışmalarına başlanılan Erka Konsept ve Erka Panorama'nın hemen arkasından Kadıköy Suadiye'deki 40 konutluk projelerine başlayacaklarını söyledi.

'Kentsel dönüşüm projeleri zorlu bir süreç'

Diğer projelerinin anlaşma aşamasında bir kısmının ruhsat aşamasında olduğunu ifade eden Erol Karagöz, 'kentsel dönüşüm projeleri zorlu bir süreç. Hedefimiz 3 yıl içerisinde toplam 1400 konut projelerimizi en azından inşaat aşamasına getirebilmek' dedi. 

Erka Grup'un 1986 yılından bu yana inşaat sektörünün içinde olduğunu dile getiren Erol Karagöz, Erka Grup'un kentsel dönüşümün yasalaştıktan sonra bu projelere odaklandığını ifade etti. Erol Karagöz, özellikle Kağıthane ve Kadıköy'de bu çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

'Kağıthane'de İhtiyacın Had Safha'da olduğu 2 Konuya Çözüm Getiriyoruz'

Kağıthane'nin sorunlarına değinen Erol Karagöz, mezarlıklar dışında yeşil alan olmadığını ve otopark probleminin çok büyük sorun yarattığına değinerek, 'Bizim projelerimizde mutlaka her daire bir otopark olacak. Toplam arsa alanının da %60'ı yeşil alan olacak. Dolayısı ile Kağıthane'de ihtiyacın had safhada olduğunu iki konuya yüzde yüz çözüm getiriyoruz' ifadelerini kullandı. Erol Karagöz, projeden konut alanların teras cafelerde Levent'in panoramik manzarasının keyfini çıkarabileceğini söyledi ve ekledi: 'en önemlisi boş alan olmadığı için çocuk oyun alanları bölgede yok. Bizim projemizde hem açık hem kapalı çocuk oyun alanları da mevcut.'

Erka Konsept Erka Panoroma Fiyatları 350 bin TL'den Başlıyor

Erol Karagöz, Erka Konsept Erka Panoroma projelerinde ağırlıklı 2+1 daireler olduğuna vurgu yaptı. Erka Konsept Erka Panoroma fiyatları hakkında da bilgi veren Erol Karagöz, 2+1 dairelerin fiyatlarının 444 bin TL, 1+1'lerin de 350 bin TL'den başladığını söyledi. 

Erka Konsept Erka Panoroma Ciddi Bir Prim Sağlayacaktır

Mevcut şartlar içerisinde fiyatlarının çok makul olduğunu ifade eden Erol Karagöz, lokasyonu itibari ile projelerinin çok ciddi bir prim sağlayacağını belirtti.

Erka Konsept Erka Panoroma Ödeme Seçenekleri

Erol Karagöz, Erka Konsept ve Erka Panoroma projelerinin ödeme seçenekleri hakkında da bilgi verdi:

'Kendi finansman desteğimiz ile satışlara devam ediyoruz. %50 peşin %40 18 ay taksit %10'da teslimde seçeneğimiz var'
 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI