Ergün Polat İnşaat’tan Nişantaşı’na sosyal sorumluluk desteği..

0

Son yıllarda tüm proje çalışmalarını İstanbul’un köklü semti ve sit alanı olan Nişantaşı’nda sürdürmeye karar veren ve genel merkezini de bu semte taşıyan Ergün Polat İnşaat Grubu, Nişantaşı’nın “Sosyal Dayanıklı Mahalle” olması için başlatılan iletişim ve bilinçlendirme çalışmalarına destek veriyor.

Nişantaşı’nda mahalle kavramını geliştirmek ve dayanıklı “pilot semt” haline gelmesi için yapılacak iletişim ve bilinçlendirme amaçlı kurumsal sosyal sorumluluk projelerine öncülük etmeyi misyon olarak belirleyen Grup, bu çalışmalar için kendi bünyesinde mimar, şehir plancısı, sosyolog, toplum bilimci ve iletişim yöneticilerinin yer aldığı özel bir çalışma ekibi de kurdu.

Bölgede ATAPOL markalı konut projeleri geliştiren Ergün Polat İnşaat Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Polat, Nişantaşı mahalle kültürünün korunması ve geliştirilmesine de aynı şekilde destek vererek çalışmalarımızı yürüttüklerini belirterek “Nişantaşı’nda yaşayanlar kadar çalışanlarda da aidiyet duygusunun geliştirilmesi ve bu özel mahalleye ait değerlerin gündeme getirilmesi amaçlanıyor. Yapılacak çalışmalar sonucunda bu semtte yaşayanların ve çalışanların “NİŞANTAŞILI” olarak bütünleşmesi amaçlanmaktadır.” dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin