25 Haziran 2024 Salı
Ana SayfaManşetEmlak Konut GYO Ataşehir ihalesinde en yüksek teklifi DAP Gayrimenkul Geliştirme verdi..

Emlak Konut GYO Ataşehir ihalesinde en yüksek teklifi DAP Gayrimenkul Geliştirme verdi..

Emlak Konut GYO’nun ihaleye çıkardığı Ataşehir’deki 7 bin 492 metrekarelik arsası için en yüksek teklifi 2.2 milyar TL ile DAP gayrimenkul Geliştirme verdi.

Arsa karşılığı hasılat paylaşımı şeklinde düzenlenen ihaleye 11 firma teklif verdi. İhaleye en yüksek teklifi DAP Gayrimenkul Geliştirme verirken Emlak Konut GYO’nun kazancı da 894 milyon 600 bin TL olacak.

“Sağlıklı Ev” konsepti Ataşehir’e taşınıyor..

İhale sonrasında açıklamalarda bulunan DAP Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Ataşehir bölgesinin son yıllarda özellikle iş dünyasının da ilgi odağı konumunda olduğunu, Bu bölgede çalışan iş insanlarının ve üst düzey çalışanların, özellikle şehir merkezinde oturmayı ve doğayla iç içe olmayı tercih ettiğini belirterek “Sağlıklı Ev” konseptini, yeni ve sektöre öncülük edecek dokunuşlarla Ataşehir’e taşıyacaklarını söyledi.

Yılmaz, açıklamalarında şunları söyledi:

“Dünyayı etkisi altına alan Covid 19 döneminde “Sağlıklı Ev”lerin önemi daha da arttı. Projelerimizi her zaman yeni dünyanın gelişen/değişen düzenine göre geliştiriyoruz. Nasıl ki deprem gayrimenkul sektörü için bir mihenk taşı olduysa aynı şekilde Covid19 da sektörümüzü yeniden şekillendiren bi dönüm noktası oldu. DAP Gayrimenkul olarak her zaman insanlarımıza yararlı konut ve işyeri üretme bilinciyle projelerimizi geliştirdik. “Sağlıklı Ev” konsepti de de tamamen bu bilinçle hayat buldu. Oluşturduğumuz sağlık kurulu ile müşterilerimizin fikirlerini alarak “Sağlıklı Ev” konseptini geliştirdik. Bu konseptimizi İstanbul’un böylesine değerli arazilerinde hayata geçirmek bizi mutlu ediyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm projelere bir sanat eseri gözüyle baktık. Ülkemize, şehrimize bir değer katma vizyonuyla hareket ettik. Deyim yerindeyse şehrin vitrinini tablo gibi işliyoruz. Türkiye’nin gücüne ve potansiyeline inanıyoruz ve yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. İstanbul’a ve ülkemize anıt eserler, sembol binalar ve mutlu yaşayacakları yuvalar kazandırmaya devam edeceğiz.”

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI