Emlak Katılım Bankası şube sayısını 36’ya çıkardı

0

Bu yıl sonuna kadar Türkiye genelinde 50 şubeyi faaliyete geçirme hedefi bulunan Emlak Katılım Bankası İstanbul’da cuma günü açılışını gerçekleştirdiği üç şubeyle birlikte toplam şube sayısını 36’ya çıkardı.

Bankanın geçen hafta içinde açılışını yaptığı Avcılar, Maslak ve Metrokent şubeleriyle birlikte İstanbul’daki şube sayısı da 18’e yükseldi.

Şube ağlarını genişleterek müşterilerine ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerini sunmayı hedeflediklerini dile getiren Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar; “Türkiye’nin hemen hemen her noktasında şubelerimizle yer almayı istiyor, bu doğrultuda şubeleşme çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı amaçlamakla birlikte yaptığımız yatırımla da yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu bağlamda İstanbul’da hizmete sunduğumuz Avcılar, Metrokent ve Maslak şubelerimizin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Emlak Katılım’ın şube ağını genişletmesinin yanı sıra dijital kanallarını geliştirmek için de çalışmalar yürüttüğünü belirten Bayraktar, açıklamalarını öyle tamamladı:

Bir dijital bankacılık hizmeti olan e-şube sayesinde müşterilerimiz, şubeye gitmeden tamamen dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Genişleyen şube ağımız ve e-şubemizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz.”

Emlak Katılım Bankası Genel Müdürü Nevzat Bayraktar
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin