Ege Yapı’nın 3 projesinde cazip fırsatlar..

Ege Yapı'nın yapımı devam eden 3 projesinde konut alıcılarına kaçırılmayacak fırsatlar sunuluyor.

0

Gayrimenkul sektörünün güçlü ve güvenilir şirketlerinden Ege Yapı tarafından biri Anadolu yakasında, ikisi de Avrupa yakasında olmak üzere yapımı devam eden toplam 3 projesinde konut alıcılarına cazip ödeme fırsatları devam ediyor.

Bu 3 projeden ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına 120 aya kadar aylık 0.99 vade farkı oranıyla kredi sunulmasının yanı sıra her bir projeye özel kampanya koşulları da bulunuyor.

Kordon İstanbul – Kağıthane

Satış fiyatlarının 570.000 liradan başladığı Kordon İstanbul’da konut alıcılarına 18 ay ödemeler ötelenirken yüzde 15 indirim sağlanıyor. Konut fiyatlarının 2.100.000 TL’den başladığı Çamlıyaka Konakları’nda yüzde 15’lik indirimin yanı sıra yıl sonuna kadar devam edecek KDV destekleriyle birlikte yüzde 10’luk bir fiyat avantajı var. Ege Yapı’nın Emlak Konut GYO ile birlikte hayata geçirdiği Cer İstanbul projesinde ise konut alıcılarına yüzde 10’luk indirimin yanı sıra 18 ay ödemesiz geçiriliyor. Projede satış fiyatları 1.750.000 liradan başlıyor.

Çamlıyaka Konakları – Çekmeköy

Ege Yapı’nın 3 projesi ile ilgili bilgiler ve kampanyaları hakkında detaylı bilgileri aşağıdaki basın bülteni linkini tıklayarak görebilirsiniz.

Ege Yapı’dan 3 Projeye 3 Fırsat 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin