9 Şubat 2023 Perşembe
Ana SayfaManşetEge Ekonomik Forum'u "Yarın İçin Hayal Et" ana teması altında gerçekleştirildi

Ege Ekonomik Forum’u “Yarın İçin Hayal Et” ana teması altında gerçekleştirildi

Özgencil Grup ve EGEV ortaklığı ile TC Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın katılımıyla üçüncü kez düzenlenen Ege Ekonomik Forum, 13-14 Kasım 2019 tarihleri arasında İzmir Swissotel’de gerçekleşti.

Özgencil Grup ve EGEV ortaklığı ile Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı,
Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, TOBB, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansı ve Bornova Belediyesi katkıları ile “Küresel Gelişmeler Işığında Bölgesel Vizyon” yaratmak amacıyla İzmir’in önde gelen kuruluşları İzmir Ticaret Odası, Ege İhracatçı Birlikleri, İzmir Ticaret Borsası, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi ve İESOB katkılarıyla üçüncü kez düzenlenen Ege Ekonomik Forum 13-14 Kasım 2019 tarihleri arasında İzmir Swissotel’de gerçekleşti.

Alanında uzman 60’a yakın yerli ve yabancı fikir önderi 3. Ege Ekonomik Forum’da bu yıl; ‘Teknolojinin Değiştirdiği Dünya, Yarının Kodları’, ‘Globalin Anahtarı: Ar-Ge, Yenilik ve Akıllı Uzmanlaşma’, ‘Dijital Dönüşüm ile Üretimin Dönüşmesi’, ‘Kuşak ve Yol İnisiyatifi’nde Ege Nasıl Konumlanacak?’, ‘Yerel Yönetimlerin Tarımın Ekonomik Kalkınmasındaki Rolü’, ‘Tarımda İnovatif Gelecek’, ‘Küresel Aktörler Olarak Kooperatifler’, ‘Ege’de Akıllı ve Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm’ konularını tartıştı.

Ulusal ve uluslararası arenadaki iş ve ekonomi dünyasının duayenlerini 3. kez İzmir’de bir araya getiren Ege Ekonomik Forum, ‘Yarın İçin Hayal Et’ ana teması altında 13 Kasım 2019 tarihinde Özgencil Grup Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Özgencil, EGEV Başkanı Mehmet Ali Susam, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mustafa Özuslu, İzmir Valisi Erol Ayyıldız’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Ege Ekonomi Forumunda yapılan konuşmalar ve görseller için aşağıdaki detaylı sunum dosyasını tıklayarak açabilirsiniz.

Ege Ekonomik Forumu Konusma Ozetleri

 

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
342 YAZI