27 Şubat 2024 Salı
Ana SayfaKonut ProjeleriDoğanın içinde modern bir yaşam projesi.. "Orange City Balat"..

Doğanın içinde modern bir yaşam projesi.. “Orange City Balat”..

Özdilek Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri geliştiren Orange İnşaat tarafından Bursa’nın Nilüfer ilçesi Balat mahallesinde hayata geçirilecek olan Orange City Balat projesi, 24 kasım cuma günü Özdilek Holding Kurumsal İletişim ve Destek Operasyonları Genel Müdürü Ufuk Kılınçarslan gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtıldı.

Yüksek prestijli konut projesinin ötesinde yeni bir yaşam tarzı sunan Orange City Balat, Özdilek Holding’in yarım asrı aşkın tecrübesiyle yeni fikirleri, doğanın tüm renkleriyle harmanlıyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan proje; konsepti, mimari çizgileri ve sosyal yaşam alanlarıyla Bursa’nın oksijen kaynağı Balat Atatürk Ormanı’nın tam karşısında konumlanıyor. Kültür, sanat, alışveriş ve eğlence merkezleriyle şehrin başlangıç noktası olan Balat’ta yükselen proje, çok yönlü ulaşım kanallarıyla da ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Konfor ve Teknoloji Kaliteyle Buluşuyor

Orange City Balat’ta, modern mimariyle dizayn edilmiş, akıllı ev sistemleriyle donatılmış geniş ve ferah daireler, konfor ve teknolojiyi birleştirerek yaşamı kolaylaştırıyor. Tüm taleplerin dikkate alınarak tasarlandığı projede, çeşitli büyüklükte ve özellikte farklı konut tipleri bulunuyor. Deprem yönetmeliğine uygun olarak son teknolojiyle tasarlanan Orange City Balat, güvenli bir yaşam sunuyor. Bir ailenin konforlu ve mutlu bir şekilde yaşayacağı nitelikli iç mekanların yanı sıra sosyal alanlarıyla da yaşama değer katıyor.

Geniş sosyal tesislerinde yer alan açık ve kapalı havuzları, fitness, pilates salonları, sauna ve kafeteryası ile her ihtiyaca hitap ediyor. Çocukların güvenli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilecekleri oyun alanları, yürüyüş parkuru ve doğayı yansıtan peyzaj tasarımlarıyla benzersiz bir yaşam sunuyor. İstanbul’a hem deniz hem kara yoluyla yakınlığı, Anadolu’yu Marmara’ya bağlayan hızlı tren güzergahı ile metro istasyonlarına kolay erişimi, otobana, şehir hastanesine ve üniversiteye yakın konumu sayesinde, kentin önemli noktalarına ulaşımda zamandan tasarruf ettiriyor. Mudanya’ya olan yakınlığıyla da deniz kenarında bir gezintinin tadını çıkarmanın ayrıcalığını sunuyor.

Doğanın Sesi Şehrin Işıltısıyla Benzersiz Bir Yaşam

Şehrin dinamiklerini, zamanın hızını ve ruhunu, ormana yakın konumuyla harmanlayan Orange City Balat, lüks bir konut projesi olmasının ötesinde, bir yaşam merkezi olarak sakinlerini ağırlamayı bekliyor.

11 blok halinde tasarlanan 130 konutluk proje; 6 bin 700 metrekare peyzaj tasarımı, akıllı ev sistemleri, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve pilates salonu, sauna ve kafeterya, çocuklar için oyun alanı ve yürüyüş parkuru ile benzersiz bir yaşam alanı sunuyor.

Projenin lansmanında konuşan Özdilek Holding Kurumsal İletişim ve Destek Operasyonları Genel Müdürü Ufuk Kılınçarslan şunları söyledi:

“Orange İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz konut, otel ve alışveriş merkezi projelerimizde yaşama değer katan ve tüm beklentileri karşılayan alanlar sunmaya devam ediyoruz. 2013 yılında Eskişehir Konut Projesi’yle ilk konut yatırımımızı gerçekleştirdik. Ardından Kocaeli Atakent Konutları ve Bursa’nın modern yüzü Nilüfer’de Bursa Fethiye Konut projelerimizi hayata geçirdik. Tecrübe ve birikimlerimizi paylaşmayı sürdürürken bu alandaki yatırımlarımıza bir yenisini daha eklemenin heyecanı içerisindeyiz. Balat’ta yer alan konut projemiz ile yüksek prestijli yeni bir yaşam tarzı sunmayı amaçlıyoruz.

Konsepti, mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla modern hayatın tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere 11 blok halinde tasarlanan projemizde çeşitli büyüklük ve kat planlarında 130 daire yer alacak. Modern mimariyle dizayn edilmiş, akıllı ev sistemleriyle donatılmış, ferah dairelerle, konforu ve teknolojiyi bir araya getirerek kaliteli bir yaşam inşa ediyoruz. Deprem yönetmenine uygun tasarladığımız yapılarımızda güvenli ve huzurlu bir yaşam sunuyoruz. Projemiz bir ailenin konforlu şekilde yaşayacağı nitelikli iş mekanları ve sosyal alanlarıyla her ihtiyaca hitap ediyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve pilates salonu, sauna ve kafeterya, çocuklar için oyun alanı ve yürüyüş parkuru ile benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. 6 bin 700 metrekare peyzaj tasarımımız yaşam alanlarına canlılıkla bütünlük katıyor. ‘Doğanın sesi, şehrin ışıltısı’ sloganıyla, Orange City Balat modern şehir hayatını doğayla buluşturacak.” 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
360 YAZI