“Park Of İstanbul” Çekmeköy’de açıldı

10 milyon TL’lik yatırımla 200 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen doğa ve yaşam kompleksi Park of İstanbul, 60 farklı tür ile 350 canlıyı barındıran İstanbul’un en büyük hayvanat bahçesi ile her yaştan ziyaretçiye farklı deneyimler yaşatıyor.

0

İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden Çekmeköy’de 10 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirilen Park Of İstanbul Doğa ve Yaşam Kompleksi,özellikle çocuklu ailelere için eğlenceli bir alternatif oluyor.

İstanbul’un ilk ve tek en kapsamlı doğa ve yaşam merkezini hayata geçirdiklerini belirten Park Of İstanbul Doğa ve Yaşam Kompleksi Yönetim Kurulu Başkanı Burak Memişoğlu, insanları biraz olsun şehrin gürültüsünden uzaklaştırarak ailecek keyifli ve kaliteli zaman Park Of İstanbul’un İstanbul’da bir benzerinin olmadığı bir alan oluşturduklarını ifade ederek “Çocukları apartmanlara ve dijital oyunlara hapsetmemek adına öneajlar sunuyoruz. Çocuklar burada şehir hayatında olmayan farklı deneyimleri yaşayarak aileleriyle birlikte keyifli dakikalar geçirebilirler” dedi.

Her yaştan ziyaretçiye hitap ettiklerini belirten Memişoğlu, “POİ, İstanbul’un en büyük hayvanat bahçesini içerisinde barındırıyor. 60 farklı tür ve 350 canlı bulunan hayvanat bahçesinde çocuklar, doğa ve hayvan sevgisini tadıyor. Aynı zamanda pony club ile çocuklar at binme coşkusunu yaşarken aileler de yeşillikler içerisinde bulunan çay bahçesi’nde çayını yudumlayabilir ya da adrenalin ve tutkunun zirvede olduğu macera parkı’nda heyecanlı aktiviteler ile değerlendirebilirler. 40 bin metrekarelik mesire alanında restoran konseptinde sunulan masalarda barbekünün keyfine varıp doğanın ve yeşilin tadını çıkarabilirler. Anadolu’nun yöresel lezzetlerinin tadıldığı yöresel lezzetler alanında hafta içinin yorgunluğu atılabilir. Aynı zamanda fidan dikme, nakış, dikiş ve boyama gibi alanlarla ilgili eğitim alabilir, workshoplarla eğitiminizi keyifli hale getirebilirler” dedi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin