DKY Projelerinde Son Durum..

0

DKY Ada
Kartal’ın sahil kısmında hayata geçen DKY ADA, ismini sahip olduğu muhte?em Prens Adaları ve deniz manzarasından alıyor. Adaların huzurunu Kartal’a getiren projede 740 adet konut bulunuyor. DKY ADA geniş, kullanışlı daireleri, uçsuz bucaksız ye?il alanları, zengin sosyal ve sportif olanakları, yüzme havuzları, çocuk parkları ile ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Projede şu an, eski Akel Sitesi’ne ait 7 parsel üzerindeki 24 Blok yıkılmış, parseller arsa durumuna getirilmiş durumda ve ruhsat çalışmaları devam ediyor. Belediye ve hafriyat ile zemin iksa taşeronlarıyla ilgili görüşmelerin tamamlandığı projede ruhsat alım tarihi Ağustos ayı olarak ön görülüyor.
 
Lokum Evler
Lokum Evler, İstanbul Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Tuzla Aydınlı’da. Lokum Evler ve Lokum Rezidans, şehirle bağınızı koparmadan yaşayabileceğiniz, ailelere yönelik 742 konuttan ve yüzde 67 yeşil alandan oluşan benzersiz bir proje. 7 bloktan oluşan projede 5 bloğun kaba inşaatı tamamlanmak üzere ve şu an daire içi ince yapı imalatları gerçekleştiriliyor. 2 blokta ise dış cephe mantolama ve boya işleri devam ediyor. Kaba yapı  imalatlarının yaklaşık yüzde 80 seviyesine geldiği projenin rezidans kısmı yıl sonunda teslim edilecek. Diğer etapların da Mart ve Temmuz 2017’de tamamlanarak teslim edilmesi öngörülüyor.
 
DKY Sahil
Kartal’ın sahil kısmında, denize çok yakın bir noktada hayata geçen DKY SAHİL’in en önemli özelliği tüm dairelerinden görülebilen muhteşem Prens Adaları ve deniz manzarası. Aile odaklı bir proje olan DKY SAHİL geniş konforlu daireleri, sosyal alanları, yüzme havuzu ve spor merkeziyle göz dolduruyor. DKY Sahil projesinde arsadaki mevcut binaların yıkımı gerçekleşti, yapı ruhsatı alımı için gerekli işlemler ve çalışmalar ise devam ediyor. Projenin Nisan 2018’de tamamlanması öngörülüyor.

DKY Kartal
Kartal’da D-100 ve TEM otoyolu bağlantısının kesiştiği yerde eşsiz bir konumda yükselen, yanıbaşında bir de metro istasyonu bulunan, ödüllü proje DKY Kartal hızla yükseliyor. Projede iksa ve hafriyat imalatlarında sona gelindi, temel imalatları ise yüzde 90 aşamasında. Bodrum katların yüzde 50 oranında tamamlandığı projede 6 adet konut bloğunun kat betonları ve ofis bloğunun 5 kat beton çalışmaları devam ediyor. Aralık 2017’de tamamlanması öngörülen DKY Kartal, farklı büyüklüklerde 336 daireye, DKY Business Kartal ise 211 prestijli ofise ev sahipliği yapacak. Projede aynı zamanda dünyaca ünlü süpermarket zinciri Metro da yer alacak. Deniz ve Adalar manzaralı, geniş, konforlu ev ve ofisleri, yemyeşil bahçeleri, çocuk parkları, sosyal-sportif olanakları, yüzme havuzlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.
 
DKY Cadde Suadiye 12
Bağdat Caddesi’nin en lüks semtlerinden Suadiye’de hayata geçen bu prestijli proje, bölgenin en seçkin alışveriş lokasyonlarına, yeme-içme mekanlarına yürüme mesafesinde. Yalnızca 40 ayrıcalıklı aileye ev sahipliği yapacak. Projede kaba inşaat ve duvar işleri tamamlandı, elektrik/mekanik işler süratle devam ediyor. Cephe iskelesi kurulumuna başlanan proje, Mart 2017’de sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. Projede son 5 konut kaldı.
 
DKY Cadde Erenköy 86
Tamamlandığında 32 seçkin aileye ev sahipliği yapacak olan DKY Cadde Erenköy 86 sınırsız prestij sunacak. Sahile ve Cadde’nin en güzel parklarına, popüler yeme-içme ve alışveriş mekanlarına yürüme mesafesinde hayata geçen bu lüks projede evler, A-plus konfor özellikleri taşıyor. Kaba işler ve duvar işlerinin tamamlandığı, elektrik/mekanik ve sıva imalatlarının devam ettiği projede cephe iskelesi kurulumunda sona gelindi. Proje, Mart 2017’de sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. Projede son 1 konut kaldı.
 
DKY Cadde Göztepe 05
Bağdat Caddesi’ne, şehrin en güzel mağazalarına, kafe ve restoranlarına, Göztepe Parkı ve Caddebostan sahiline yürüme mesafesinde hayata geçen DKY Cadde Göztepe 05, tamamlandığında 53 ayrıcalıklı aileye ev sahipliği yapacak. Projede kentsel dönüşüm kapsamında binaların yıkımı tamamlandı. Ruhsat ise çok yakın zamanda çıkacak. Proje Aralık 2017’de sahiplerine teslim edilmeye başlanacak. Projede son 9 konut kaldı.
 
DKY 10
DKY ON Kağıthane, Avrupa Yakası’nın önemli iş ve ya?am merkezlerinden biri olan Kağıthane’de, TEM ve D-100 karayollarının tam ortasında yer alıyor. Metro istasyonuna, Kağıthane ve Beşiktaş tünellerine yakınlığı ile öne çıkıyor. DKY ON Kağıthane “hayata açık” konsept ve tasarımı, yenilikçi ve özgün mimarisi, işlevsel evleri, sosyal yaşamı bir üst boyuta taşıyan ev dışı alanları, fitness merkezi, ticari alanları, teknolojiyi hayatın merkezine koyan yaklaşımıyla çok farklı bir konsept. Projede iksa imalatları ve hafriyat işlemleri bitti. Temel betonu yüzde 70 oranında tamamlandı ve 9. bodrum kat imalatlarına başlandı. Hızla devam eden projenin Mart 2018’de tamamlanması öngörülüyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin