DAP Yapı kampanyayı 30 hazirana kadar uzattı

0
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz

GYODER, İNDER ve KONUTDER tarafından 15 mayısta başlatılan “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına 5’i İstanbul’da ve 1’i de İzmir’de olmak üzere toplam 6 projesiyle destek veren DAP Yapı kampanyayı 30 hazirana kadar uzatma kararı aldı.

Yüzde 5 peşinle banka kredili alımlarda konut fiyatlarında yüzde 20 indirim yapılan kampanyaya ek olarak DAP Yapı kendi bünyesinde hemen tapu, 40 ay senetle ödeme, 1 yıl kira garantisi gibi ek fırsatlar sunuyor.

“Müşterilerimize her zaman kazandırıyoruz”

Bugüne kadar düzenledikleri etkili ve kazançlı kampanyalarla müşterilerine her zaman kazandıran projeler sunduklarını hatırlatan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Ziya Yılmaz; kampanya koşullarına ek 1 yıl kira garantisi, 40 ay senetle satış ve hemen tapu hemen teslim gibi çok cazip fırsatlar sunduklarını belirterek “tüketicilerimiz kazansın diye kendi kazancımızdan fedakârlık ediyoruz” dedi.

“Sektörün en kapsamlı kampanyasını, DAP Yapı olarak sunduğumuz fırsatlarla daha avantajlı hale getirerek tüketicilerin Ramazan Bayramı’nda ev sahibi olmalarını arzuluyoruz” şeklinde sözlerine devam eden Yılmaz, Ramazan Bayramı boyunca İstanbul ve İzmir’deki satış ofislerinin açık olacağını söyledi.

30 hazirana kadar uzatma kararı aldıkları “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına ilave olarak kendi bünyelerinde ek fırsatlar sunulduğunu ifade eden Yılmaz; Türkiye’ye ve ülke ekonomisine güvendiklerini dile getirdi. Bu güvenin bir göstergesi olarak İstanbul’un en değerli yerlerinden Kartal’da hayata geçirdikleri,  prim yaparak alıcı ve yatırımcısını kazandıran Dünya ödüllü bir proje olan İstMarina ile içerisinde yer alan ünlü markaların yeni konsept mağazaları, gurme restoranlar, eğlence ve etkinlik alanları ile projeden konut alanlara bir çok yaşamsal fırsat sunan İstMarina AVM’yi İstanbul’a hediye ettiklerini söyleyen Ziya Yılmaz “sahip olduğumuz güçlü finansman sayesinde bu yıl içinde yaklaşık 2.9 milyar TL’lik ihale kazandık. Gelecek 5 yıl içinde 13 milyar TL’lik yatırım yapmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar olduğu üzere gelecekte de ülkemizin ve ekonomimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz.” dedi.

“Fiyatlar artmadan fırsatlar değerlendirilmeli”

İnşaat maliyetlerinde yaşanan yüzde 24.7’lik artışın henüz konut fiyatlarına yansımadığına dikkat çeken Dr.Ziya Yılmaz; 30 hazirana kadar devam edecek kampanyayı ve kendi sundukları fırsatların iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyleyerek “Bu gibi fırsat kampanyaları her zaman olmayacak.  Çünkü maliyetlerin ve kurdaki dalgalanmanın etkisi, yakın zamanda gayrimenkul sektöründe de hissedilecektir” diyerek konut fiyatlarına yakın zamanda artışlar geleceğinin sinyalini verdi.

Kampanyanın geçerli olduğu DAP Yapı projeleri

30 hazirana kadar devam edecek kampanya kapsamında avantajlı alım fırsatları sunulan DAP Yapı projeleri şöyle:

  • İstMarina
  • Teras Kule
  • Adam Kule
  • Taksim Petek Residence
  • Validebağ Konakları
  • DAP İzmir
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin