20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaEditörün SeçtikleriÇekmeköy'de tatil beldesi tadında yeni proje.. "OrmanYaka"

Çekmeköy’de tatil beldesi tadında yeni proje.. “OrmanYaka”

Ege Yapı ve Mona Yapı işbirliğinde Çekmeköyde hayata geçirilecek olan OrmanYaka projesi, 26 eylülde gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla konut alıcılarına ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından ön satışa sunuldu.

Basın toplantısının ardından emlakdream.com Genel Yayın Yönetmeni Ayla Özer’e açıklamalarda bulunan Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı hem OrmanYaka ile ilgili hem de bu yıl başında açıkladıkları yedi milyar liralık yatırım değerine sahip 7 yeni projelerine dair bilgiler verdi.

Sözlerine; Çekmeköy’ün sağlam zemini, ulaşım arterlerine yakınlığı, şehirle bütünleşik yapısı, eğitim kurumlarıyla spor alanlarına yakınlığı ve yüzde 70’inin ormanlarla ve yeşil alanlarla kaplı olduğuna dikkat çekerek başlayan İnanç Kabadayı, burada ikinci projelerine başlayacaklarını söyledi.

Bu projeyi Mona Yapı ile işbirliği içinde geliştirdiklerini kaydeden Kabadayı, OrmanYaka’nın yüzde 80’i yeşil alana ayrılacak şekilde 40 bin metrekarelik bir arazi içinde tasarlandığını, projenin içinde hem ticari ünitelerin hem de 1+1’den 5+1’e farklı kat planlarında konutlar inşa edileceğini söyledi.

Projede banka kredisi kullanılabilmesinin yanı sıra kendilerinin de konut alıcılarına 60 aya kadar taksitlendirme imkanı sunduklarını belirten Kabadayı, fiyatları 11 milyon TL’den başladığını, projenin yatay mimariye uygun olarak 3 ve 4 katlı bloklardan oluşacağını açıkladı.

Ormanyaka’nın 115 konuttan oluşan, yeşil alanı ve sosyal donatılarıyla çok özel bir proje olduğuna vurgu yapan İnanç Kabadayı, projelerinin ayrıcalıklı özelliklere sahip, tatil beldesi havasında olduğunu dile getirdi.

İnanç Kabadayı’nın açıklamalarının tamamını videodan izleyebilirsiniz.

 

PROJE BİLGİ FORMU

Ayla Özer
Ayla Özer
1969'da Bursa'da doğdu. Evli ve bir kız çocuk sahibi. İlk, orta ve lise eğitimini İnegöl Lisesinde tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümünnden mezun oldu. Öğrencilik yıllarında Bursa'da Barışçı Ajansta müşteri temsilcisi olarak başladığı iş hayatına 1992 yılında Sabah Gazetesi Reklam Satış, TGRT Televizyonu Reklam Müdürlüğü, Vatan Gazetesi Reklam Direktörlüğü olarak devam etti. 2011'de emlakdream.com'uu kuran Ayla Özer halen emlakdream.com'un Yayın Yönetmenidir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI