Büyükyalı’da “Yıldızlı Ev” kampanyası ile özel daireler özel fırsatlarla satışa sunuldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında, İstanbul Boğazı'nın girişinde Zeytinburnu’nda yükselen Büyükyalı projesinde yıldızlı ev kampanyası başlatıldı. “Yıldızlı Ev”, fiyat avantajları ve ödeme kolaylıklarıyla kaçırılmayacak bir alım fırsatı sunuyor.

0

İyi yaşam mottosuyla hayata geçirilen Büyükyalı projesinde önümüzdeki sene yaz aylarında teslimler başlayacağını ifade eden Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci emlakdream.com’a Yıldızlı Ev kampanyasının detaylarını anlattı.

Keresteci, müşterilerin beklentilerine göre yeni ürünler oluşturduklarını, Yıldızlı Evler olarak tanımlanan projenin belli bölümlerinde dağıtılan 2+1, 3+1,4+1 daireleri özel fırsatla satışa sunduklarını ifade etti. Fatih Keresteci “Müşterilerimiz satış ofisine geldiklerinde oradaki ödeme kolaylıkları ve fırsatları da yakından görebilecekler“ dedi.

2018 son üç ayında da Emlak Konut’un en yüksek cirosunu sağlayan proje olduklarını anımsatan Fatih Keresteci ilk 6 ayda da durumun aynı olduğunu dile getirdi.

Keresteci; “2018 yılında en yüksek ciroyu oluşturan proje Büyükyalı. Çok detaylı çalıştık. İyi yaşamın bütün bileşenlerini projede oluşturduk. Proje konum itibari ile özel bir yerde. Ulaşım olarak İstanbul’un bütün ulaşım altyapısına entegre. Denize bağlantımız köprümüzle sağlanmış durumda. Sahil yolundan direk giriş imkanı olan tek proje. Hemen yanımızda yer alan Marmaray’ın Zeytinburnu istasyonu yıl sonunda açılıyor. Avrasya Tüneli zaten açıldı. Projedeki kültür merkezi, spor merkezi, yeme içme alanları, sosyal etkinlik alanları, 7/24 burada bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, yürüme mesafesi olarak da denize ulaşabilecekleri bir proje” dedi.

Emlak Konut GYO önderliğinde “Türkiye için Kazanç Vakti“ kampanyasının müşterilerin dikkatini çekmek konusunda çok büyük katkısı olduğunu kaydeden Keresteci, satış ofisine gelişlerin arttığını, vatandaşların da fırsatları değerlendirdiklerini söyleyerek Yıldızlı Evler kampanyasının da  bu kampanya paralelinde standart ödeme koşullarının oluşturulduğunu ifade etti.

Satışa çıktığı 2016 yılından bu yana 1.4 milyar ciroya ulaşan Büyükyalı projesinde satışta olan etapların yüzde 40‘nın satışı gerçekleşmiş durumda. Projede ilk 3 etabın tamamlanma oranının yüzde 85 seviyesinde, henüz satışa çıkmayan 4. etapta tamamlanma oranı ise yüzde 35 seviyesinde. Projede yer alan tarihi binalarda yüzde 70 tamamlanma oranına ulaşıldı.

 

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin