Bursa Alpiş Aden House konut projesi

Bursa'da yeni konut projesi: Alpiş Aden House

0

Alpiş İnşaat tarafından Bursa Osmangazi İlçesi Fatih Mahallesi’nde projelendirilen Alpiş Aden House projesi İstanbul Yolu’nun hemen yanı başında yer alan yaklaşık 20 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde 15 kat yüksekliğinde 8 bloktan meydana geliyor.

Alpiş Aden House’da kat planları, teslim tarihi, satış fiyatları ve ödeme planı

66 – 344 metrekare arasında büyüklükleri değişen 1+1, 2+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1 ve 5+1 kat planında 690 dairenin inşa edileceği projede ayrıca 2 bin metrekarelik alan üzerinde ticari üniteler de yapılacak.

Temeli 30 haziran 2017’de atılan ve 24 aylık bir yapım süresinden sonra 30 haziran 2019’da inşaatının tamamlanması projede konutların satış fiyatları 260 bin liradan başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için aylık 0.99 vade farkıyla 120 ay konut kredisi kullanılabiliyor.

Alpiş Aden House projesinin konumu ve sosyal alanlar

Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 3 dakikalık mesafede bulunan projenin 30 metre önünden metro geçecek. İstanbul ve İzmir otoyolu bağlantılarına 5 dakikalık uzaklıkta bulunan projeden Mudanya’daki BUDO iskelesine 15 dakikada, yeni yapılan otoyol ve Osmangazi Köprüsü ile birlikte yaklaşık 1 saatte de İstanbul’a erişim sağlanabilecek.

Projenin sosyal donatıları arasında; çocuklar için oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, 13 bin 500 metrekarelik yeşil alan, sinema, sauna, fitness, hamam, karaoke odası, hobi bahçeleri, oyun odası, alışveriş mağazaları, yeme-içme alanları, 7/24 güvenlik ve kapalı otopark alanları bulunuyor.

Alpiş Aden Houses nerede?
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin