Beykoz’da yeni proje.. “Maritza Vadi Evleri”

0

Bugüne kadar Maritza Evleri Kavacık, Maritza Konakları İstinye, Maritza Ataşehir Residence, Maritza Loft Sarıyer projelerini hayata geçiren Maritza İnşaat, yeni projeleri olan Beykoz Çubuklu Vadisi’ndeki Maritza Vadi Evleri projesini mayıs 2020’de lansman satışlarına sunacak.

Hafriyat çalışmalarının devam ettiğini ve 2 ay kadar önce ön satış sürecinin başladığını belirten Maritza İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emir Sarıgül, 230 daireden oluşan ve metrekare satış fiyatlarının 12 bin lira ile 15 bin lira arasında değiştiği projenin şimdiden yaklaşık yüzde 20’sinin satıldığını söyledi.

Maritza İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Vekili Emir Sarıgül

Bugüne kadar yüksek katlı binalar inşa etmediklerini belirten Sarıgül, Maritza Vadi Evleri’nin de 4 ve 5 katlı 20 blok halinde tasarlandığını belirtti.

2018 yılında ülke olarak ekonomik anlamda zor bir süreç yaşandığını, satışların da doğru orantılı olarak ciddi anlamda düşüş gösterdiğini, 2019 yılında ise bir toparlanma sürecine girildiğini dile getiren Sarıgül; “Bu yılın yine 1 milyonlu rakamalar üzerinde kapanacağını tahmin ediyoruz. Ancak asıl ivme 2020 ve sonrasında yakalanacak. 2017 yılında yaşanan rekorun, 2021 yılında kırılacağını öngörüyoruz” dedi.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin