Bayraktar Grup Kentsel Dönüşümün Bayraktarlığını Üslendi

0

 

Aile şirketi olarak 1960 yılında Haydar Bayraktar tarafından İstanbul'da kurulan Orman Ürünleri işleme fabrikasının, ilerleyen zamanlarda otomotiv sektörüne geçmesiyle birlikte çehre değiştiren Bayraktar Grup, inşaattaki deneyimlerine kendi plaza inşaatının yapımı ile başlarken, içerisinde İstanbul,Bahçelievler'de 5 blok ve 80 daireden oluşan Golden Hill site projesini başarıyla tamamladı.

.Türkiye genelindeki ivmeyle paralellik gösteren ve dinamik bir yapıya sahip şirket, kendisine ait olan arazi üzerinde butik ofis ihtiyacını karşılamak adına Business Port İstanbul ofis inşaatınına da imza attı. 4 bin 200 m2 alan üzerine kurulu toplam inşaat alanı 24 bin 860 m2 olan 40 butik ofis ve içerisindeki sosyal alanları ile modern inşaat tekniklerinin kullanıldığı Business Port İstanbul, bu bölgedeiddialı konuma yükseldi.

Ayrıca İstanbul Kentsel Dönüşüm Programı dahilinde yapımcılığını üstlendiği 320 konutluk projesine Haziran 2012 tarihinde başlamayı planlıyor. Bilgi birikimi ve tecrübesiyle, güveni ve başarıyı simge haline getiren Bayraktar Grup'un bu başarısının altında verimli iş gücü, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olmasının etkisine dikkat çekilirken Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Bayraktar," Sahip olduğumuz değerleri nesilden, nesle aktarabilmek ve başarılarımıza artı değerler katabilmek adına iş hayatındaki istikrarlı ve sağlam ilerleyişimiz önemli bir nokta teşkil etti" yorumunda bulundu

Yenişafak.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin