Başakşehir Avrasya Konutları

Başakşehir Avrasya Konutları projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar ve genel bilgiler..

0

Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Emlak Konut GYO ve Başakşehir’de bugüne kadar dokuz projeyi hayata geçiren Fuzul Yapı ortaklığıyla geliştirilen ve konut ile ticari alanlar olarak tasarlanan Başakşehir Avrasya Konutları projesi, Başakşehir’de 21 mayısta açılışı yapılarak hizmete giren Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nin karşısında 4-8 ve 10 katlı bloklar halinde yükselecek.

48 bin 674 metrekarelik arsa alanı üzerinde etaplar halinde inşa edilecek Başakşehir Avrasya Konutları projesinin ilk etabında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 453 konut ve farklı büyüklüklerde 47 dükkan ve sosyal tesis alanları olacak.

Emlak Konut GYO’nun 2 haziranda başlattığı ve kısa bir süre daha devam edecek olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına dahil edilen Başakşehir Avrasya Konutları projesinde konut alıcıları ve yatırımcılar yüzde 5 peşinat ödeyerek (peşinatın yüzde 15 bakiyesi 24 ay sonra ödeniyor) taksit ödemelerine 2 yıl sonra başlıyorlar. Kampanya kapsamında çok cazip faiz oranlarıyla (aylık 0.69) 180 ay vadeye kadar taksit imkânı sunuluyor.

Ön talep toplama sürecinde olan projede konutların metrekare satış fiyatları 10 bin 500 TL’den başlıyor. Dairelerin brüt alanları ve fiyat aralıkları önümüzdeki günlerde netleşecek.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin