BANU EVLERİ’nin 4 yeni projesi MIPIM’de tanıtılacak

BANU EVLERİ markası altında konut projeleri hayata geçiren Hasanoğlu Şirketler Grubu; MIPIM'de bu sene başlayacakları 4 yeni projesini tanıtacak.

0

12-15 mart tarihlerinde 30. kez kapılarını açmaya hazırlanan dünyanın önde gelen prestijli gayrimenkul fuarlarından MIPIM’e katılacak şirketlerden biri olan Hasanoğlu Şirketler Grubu; buradaki standında BANU EVLERİ markası adı altında 2019 yılında başlayacakları 4 yeni projesini yabancı yatırımcılara ve Avrupa’da yaşayan ve maddi birikimlerini Türkiye’de bir gayrimenkul yatırımında değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarına tanıtacak.

Toplamda 155 milyon liralık arsa değerine sahip, 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alan üzerinde geliştirilecek projelerin yatırım değeri 255 milyon lirayı buluyor.

İstanbul Ticaret Odası’nın fuarda kuracağı 685 metrekarelik İstanbul Çadırı içinde yer alacaklarını belirten Hasanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, 100’den fazla ülke ve 26 binden fazla gayrimenkul profesyonelinin katılması beklenen ve bu yıl 30. kez düzenlenecek olan MIPIM fuarında BANU EVLERİ markasıyla hayata geçirdikleri ve yeni başlayacakları projelerini tanıtacaklarını söyledi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin