Bahçeşehir Park’ın ticarileri kendini 12 yılda amorti edecek..

0

Atmaca Gayrimenkul tarafından geliştirilen Bahçeşehir Park’taki ticari ünitelerin satışları, projeye komşu olarak inşa edilen Macera Parkı’nın etkisiyle hızlandı.

Yaşam başladığında kira getirilerinin metrekare bazında 170 ile 220 TL arasında olması beklenen ve kendini yaklaşık 140 ayda amorti edebilecek Bahçeşehir Park’ın ticari alanların yüzde 86’sının satışları şimdiden tamamlandı.

Projede konutların ortalama metrekare satış fiyatı ise 17.000 TL seviyelerinde bulunuyor.

Ticari ünitelerin amortisman süresinin konuta kıyasla daha kısa olduğunu söyleyen Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Adem Atmaca; konutta amortisman süresinin 400 aylara kadar çıkabildiğine dikkat çekerek bu sürenin Bahçeşehir Park Projesi’nin ticari ünitelerinde 140 aya (yaklaşık 12 yıl) karşılık geleceğini söyledi.

Bahçeşehir Park’ın yanı başında 1 milyon dolarlık yatırımla inşaat çalışmaları devam eden Macera Parkı’nın hem ticari ünitelerin satışını hem de yatırımcıya sunduğu katma değeri olumlu olarak etkilediğini dile getiren Atmaca; konut teslimlerinin nisanda başlayacağı projedeki ticarilerin yüzde 86’sının satıldığını ifade etti.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin