20 Mayıs 2024 Pazartesi
Ana SayfaKonut ProjeleriAs Concept projesinde "Nasıl Ödeyebilirsen Öyle Satalım" kampanyası bayramda başlıyor..

As Concept projesinde “Nasıl Ödeyebilirsen Öyle Satalım” kampanyası bayramda başlıyor..

Güneşli’de inşaatı devam eden As Concept Projesi’nde peşinat yüzde 10 ve 60 ay vadeli konut almak istemeyenlere ‘nasıl ödeyebilirsen öyle satalım’ teklifiyle farklı çözümlerde bulunuluyor.

Kampanyanın Ramazan Bayramı’nda başlayacağını ancak şu anda da satış ofisine gelen müşterilere bu kampanya çerçevesinde satış yapabildiklerini söyleyen As Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Sert, “Peşin alımlara da yüzde 25 indirimimiz var. Vadeli alımlar için yüzde 10 peşinat, 60 ay vade sunuyoruz. Projemizde 45 bin liradan başlayan aylık ödemelerle müşterilerimizle birlikte şekillendirebildiğimiz özel ödeme planları yapabiliyoruz. Yüzde 15 peşinatla da dilediğin gibi öde kampanyamız var. Müşterilerimiz istediği ay istediği kadar ödeme yapabiliyor, bazı ayları boş geçebiliyor, bazı aylar yüksek ödeme ya da ara ödeme olabiliyor” dedi.

Kampanya detayından da bahseden Sert, “Bizim sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz kapsamında Karz-ı Hasen Vakfımız da var. Bu vakıfla gençleri evlenmeye teşvik etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle yeni evlenen gençlerimiz konut almak isterse onlara projemizde yüzde 10 ek indirim sağlıyoruz, ilave olarak vadeyi de 72 aya çıkarıyoruz” diye konuştu.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI