2 Ekim 2023 Pazartesi
Ana SayfaManşetArtaş İnşaat, 2 yeni projesini reklam filmiyle tanıttı..

Artaş İnşaat, 2 yeni projesini reklam filmiyle tanıttı..

Artaş İnşaat’ın yeni projeleri Avrupa Konutları Çamlıvadi ve Avrupa Konutları Saklıvadi, yeni çekilen bir reklam filmiyle tanıtıldı.

1977’de kurulan, o günden bu güne tamamlanan ve yapımı devam eden projeleriyle 35 bin konuta imzasını atan Artaş İnşaat, büyük ilgi gören yeni reklam filmiyle yine dikkatleri üzerine çekti. 4. Nesil AVM, konut ve ofisleriyle dünya markalarını Vadistanbul’da buluşturan Artaş İnşaat, aynı bölgede “Avrupa Konutları” markalı iki yeni projeye daha imzasını atıyor. Firma, satışı devam eden Avrupa Konutları Çamlıvadi ile satışa açılan Saklıvadi projesinde konut alıcılarından yoğun ilgi görüyor.

Sektörde geride bıraktığı 45 yılda proje geliştirdiği bölgelere değer katan Artaş İnşaat; tüm projelerini kalite, güven ve memnuniyet üçgeni içinde konumlandırıyor.Yayımlanan yeni reklam filmiyle de sektördeki güçlü marka algısına gönderme yapıyor.

Sanayi dönüşümüyle Cendere bölgesine Vadistanbul’u kazandıran Artaş İnşaat; bölgeyi buluşma, sosyalleşme ve yaşam merkezi haline getirirken, yeni reklam filmiyle iki yeni projesini de tanıtmış oldu.

Ayazağa/Cendere-Arıcılar bölgesinin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan Artaş İnşaat, teslimde sona yaklaştığı Avrupa Konutları Çamlıvadi projesinin ardından aynı bölgede Avrupa Konutları Saklıvadi projesini de konut alıcıları ile buluşturdu. Bölgenin gözde lokasyonları olarak öne çıkan her iki proje içerisinde, ayrıca Mövenpick Living konseptli birer otel de yer alacak.

AVRUPA KONUTLARI MARKASI, GİTTİĞİ BÖLGEYE ARTI DEĞER KATIYOR..

2022’de yeni projelere odaklandıklarını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya,Türkiye’de konuta talep artarak devam ediyor. Ülke insanımız hem oturum hem de yatırım noktasında konutu kıymetli bir yatırım aracı olarak görüyor. Artaş İnşaat olarak yeni projelere odaklandığımız bu dönemde “Avrupa Konutları” markamıza iki yeni proje daha ekledik. Vadistanbul ile çehresini değiştirdiğimiz Arıcılar bölgesinde teslimatı yaklaşan Avrupa Konutları Çamlıvadi ile kısa süre önce inşaatına başladığımız Avrupa Konutları Saklıvadi projelerimizi konut alıcıları ile buluşturduk. Biz 45 yıldır en iyi bildiğimiz işi yapıyor ve markamızı taşıdığımız her bölgeye artı değer katıyoruz. Artaş İnşaat olarak bugün olduğu gibi bundan sonrada örnek projelere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
354 YAZI