Arap-Türk Zirvesi’nde Turyap’tan “Gayrimenkul Teklif Alma Toplantısı”

0

23-24 Mart tarihleri arasında düzenlenen 13. Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi’nin ikinci gününde Turyap, 113 konut için Teklif Alma Toplantısı düzenledi.

500 TL katılım teminatı yatırarak toplantıya katılan yerli ve yabancı yatırımcılardan oluşan yaklaşık 200 kişi, fiyatları yüzde 40 düşürülerek açık artırmaya sunulan 113 konutun 63’ü için toplamda 134 milyon 509 bin liralık teklif verdi.

Düzenledikleri teklif alma toplantısına gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını belirten Turyap Genel Müdür Yardımcısı Deniz Çağlar; 2000 yılından bugüne kadar sayısız gayrimenkul açık artırması düzenlediklerini ve binlerce gayrimenkulü açık artırma satış kanallarıyla el değişmesine aracılık ettiklerini dile getirerek “Türkiye’de son yıllarda konut ve ticari gayrimenkulde çok önemli projeler geliştirildi. 34 yıldır emlak pazarlama ve satış sürecini çok yakından takip ediyoruz. Türkiye’de yaşamak isteyen ve ticaret yapmak isteyen yurtdışı talepleri var. Genel Müdürlük bünyemizde İran, Çin, Arap Ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri masaları oluşturduk. Ayrıca yurt dışındaki temsilciliklerimizin sayısını artırdık. Şu anda 10 ülkede temsilcilik ağımız bulunuyor. Yurt dışı taleplerinde Türkiye’deki gayrimenkul alımlarında gerçek fiyatında ve güvenli gayrimenkul alışveriş ortamı yaratmak istiyoruz. Yaptığımız satış organizasyonları Türkiye’nin birçok ilinden talep görüyor. Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Konya, Antalya illerinde açık artırma organizasyonları planladık. Bu yıl düzenleyeceğimiz açık artırmalarda gayrimenkul satış ve pazarlama süreçlerini hızlandırmayı amaçlıyoruz’’ dedi.
    ****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

    Yorum Yapın

    Lütfen yorumunuzu girin!
    Lütfen isminizi girin