Reklam
3 Ekim 2022 Pazartesi
Ana SayfaManşetAnt Yapı’nın yeni projesi "Antteras Nev" satışa çıktı..

Ant Yapı’nın yeni projesi “Antteras Nev” satışa çıktı..

Ant Yapı’nın Beylerbeyi’ndeki İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip, 54 konuttan oluşan yeni projesi Antteras Nev, satışa çıktı.

Proje, büyüklükleri 122 ila 257 metrekare arasında değişen 12 adet bahçe dubleksi, 12 adet çatı dubleksi, 24 adet 4+1 ve 6 adet 3+1 kat planında daireden oluşuyor.

Antteras Nev’in Ant Yapı’nın ödüllü projesi Antteras’ın devamı niteliğinde olduğunun altını çizen Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay; şunları söyledi:

“Beylerbeyi’nde yaşamanın büyük bir keyif olduğu düşünülerek tasarlanan projemiz, deniz manzarasına hâkim konumuyla ön plana çıkarken; rengi, dokusu ve tasarımlarıyla 18’inci yüzyıl mimarisinin izlerini taşıyor. Bir neslin çocukluğunu geçirdiği İstanbul mahallelerinin ambiyansını taşıyan Antteras Nev’de; çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, barbekü mekanları, otopark ve kafeterya gibi sosyal alanlar ile de tam bir site hayatı mevcut. 6 blokta 54 adet konuttan oluşan Antteras Nev, butik ve niş bir proje olarak da ön plana çıkıyor. Projemize Haziran 2022 tarihinde başladık hedefimiz 2023 yılının sonunda projemizi sahiplerine teslim etmek.”

Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay
RELATED ARTICLES

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Ayla Özer
325 YAZI