23 Nisan 2024 Salı
Ana SayfaSektörden HaberlerAlya Teras’ta yılın son fırsatı!

Alya Teras’ta yılın son fırsatı!

Akkuş Grup ve Lübnan merkezli El Khatip Group ortaklığında kurulan BOSS4 Gayrimenkul tarafından Levent’te Büyükdere Caddesinin yanı başında geliştirilen Alya Teras projesinde kalan son 2+1 dairelerin fiyatları 830 bin TL’den başlıyor.

Lübnanlı ortaklarıyla çok sayıda Alya markalı projeye imza attıklarını belirten Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, “Son projemiz Alya Teras’ta ise bu zamana kadar sektörde elde ettiğimiz köklü tecrübe ile Levent’te çok iddialı bir projeye giriştik. İnşaattaki iddiamızı, bu projemizde de bir kez daha gözler önünde serdik. Projemize gelen talep karşısında 2+1 dairelerimizin satışını tamamlama noktasına ulaştık. Son kalan 2+1 dairelerimizi da cazip fiyatlarla satışa sunuyoruz.” dedi.

Akkuş Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş

Alya Teras projesi hakkında genel bilgiler

1000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 15 katlı tek blok halinde yapımı devam eden Alya Teras projesi 1+1 ve 2+1 kat planlarında 129 daireden ve 8 dükkandan meydana geliyor. Projede mevcut dairelerin birleştirilmesiyle birlikte 3+1 veya 4+1 kat planında daireler de oluşturmak mümkün.

Levent metro istasyonuna 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan proje; civardaki alışveriş ve iş merkezlerine ortalama 5 dakika, TEM Otoyolu’na 4 dakika, E5 Otoyolu’na 9 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 11 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Projede konut teslimlerinin 2021 yılı içinde yapılması planlanıyor.

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
363 YAZI