28 Kasım 2023 Salı
Ana SayfaSektörden HaberlerAltın Ödüllü Logo Tasarım Yarışması

Altın Ödüllü Logo Tasarım Yarışması

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (KUYAŞ), yeni logosunu düzenlediği tasarım yarışması ile belirleyecek. 15 Nisan’ a kadar başvuruların alınacağı logo yarışmasının büyük ödülü ise bir kese altın olacak.
 
Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım A.Ş. (KUYAŞ) marka kimliğini tazelemek amacıyla mevcut logosunu yenileme kararı aldı. Yeni logosunu belirlemek üzere tasarım yarışması düzenleyen KUYAŞ’ın büyük ödülü ise bir kese altın olacak. 
 
Dinamik bir yapı için yeni logo
 
Kuyaş’ın pazarlama faaliyetleri yöneten Buvan Yatırım’ın sahibi Hakan Buvan, tasarım yarışmasının herkesin katılımına açık olduğunu ifade ederek, “Kuyaş, düzenlediğimiz logo tasarım yarışması ile daha dinamik ve yenilikçi bir yapıya kavuşacak. Birinci seçilen tasarım KUYAŞ’ın yeni logosu olacak ve tasarımcısına bir kese altın kazandıracak. 1988 yılından beri faaliyet gösteren KUYAŞ’ın kurumsal kimliğindeki bu yenilik ile birlikte sektöre daha kaliteli ve güvenilir projeler sunmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
Her meslek ve yaş grubundan kişilere açık olan yarışmaya katılmak isteyenler, tasarımlarını 15 Nisan 2014 tarihine kadar [email protected] adresine gönderebilir ve KUYAŞ’ın internet sitesinden yarışma ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir. 
 

PROJE BİLGİ FORMU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin

Son Haberler

YAZARLAR

Avatar photo
357 YAZI