ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı Breeze De Mar

Breeze De Mar projesi; nerede, kim yapıyor, teslim tarihi, fiyat, sosyal donatılar, resimler ve genel bilgiler..

0

ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde, Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında yer alan Akpınar Şirketler Grubu şirketlerinden olan GAOK Invest LLC tarafından hayata geçirilen Breeze De Mar projesi 900 bin metrekarelik alanda 1478 daireden oluşuyor. İlk etabında 56,5 m2 ile 408 m2 arasında değişen 6 tip konut bulunuyor. Projede 300 bin metrekarelik alan yeşil alan olarak ayırılmış. Yaklaşık 16,5 milyon USD yatırımı ile Florida eyaletinin Orlando bölgesinin en büyük su parkları arasına girecek Breeze de Mar Su Parkları yaklaşık iki bin kişilik kapasiteye sahip olacaktı. 32 yalı dairesi ve 22 yalı tamamen göl üstünde olacak ve farklı konsepti ile eşsiz bir deneyim yaşama fırsatı sunacak.

ABD’nin Florida eyaleti Orlando bölgesinde ilk etabı 24 Aralık 2018’de tamamlanması planlanan Breeze De Mar gayrimenkul projesindeki konutların toplam % 64.5’lik kısmının satışı yapıldı.

Proje eğlence merkezlerinin ortasında

23 Kasım 2017 tarihinde CNR Emlak Fuarın’da Serdar Ortaç ve Ebru Akel’in katılımı ile temel atma töreninin canlı yayın ile yapıldığı Breeze de Mar, Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü gibi Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasında yer alıyor.

Breeze De Mar gayrimenkul projesinin tanıtım toplantısında proje ile ilgili bilgiler veren GAOK Invest LLC CEO’su Gürkan Akpınar ABD’de keyifli bir yaşam ve yatırım fırsatı sunduklarını belirterek Türkiye’deki yatırımcılara uygun fiyatla Amerika’da yatırım yapma imkanı sunulduğunu söyledi.

“Yüzde 7 kira geliri”

12 ay sıcak havası ve güzel iklimiyle Orlando, Birleşik Devletlerin en çok turist ağırlayan bölgelerinin başında geliyor. Bu bölgede oteller tüm yıl boyunca yüzde 87.5 doluluk oranıyla çalışıyor. Yapımı devam eden konutlarımız tamamlandığında, pek çok ünlü oteller zincirinin yaptığı gibi resort/otel olarak kiralama sistemini uygulayacağız. Böylelikle projeye yatırım yapanlara GAOK Invest LLC olarak yatırım miktarına göre yıllık yüzde 7 oranında net kira geliri sağlayacağız” dedi.

Akpınar, yatırım yapacaklara piyasa şartlarının yüzde 30-40 oranında avantaj sağlayacaklarını belirterek “Projedeki konutlar otel konseptine uygun olarak modern mobilyalarla donatılacaktir. Ayrıca resort stili yüzme havuzları, restaurantlar, gym, spa, beach voleybol sahası, kano ve kayak tesisi, market ve kafe de projede sosyal yaşam alanları olarak yer alacaktir.”

Dükkan ve restaurant satışların da devam ettiği Breeze de Mar Orlando projesinde bir çok yerli-yabancı restorant zincirleri ile görüşmelerin sürdüğü belirtildi.

“Yatırımcılara sıfır risk imkanı”

Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdiklerini belirten Akpınar “ Surety Bond ile yatırımcılarımızın riskini sıfıra indirdik. Projede peşinatlarına karşılık verilen bu teminat mektubu ile yatırımcılarımız sıfır risk ile Amerika’da kârlı yatırım yapma fırsatı yakaladılar”

Daha önce Türkiyeden 100 milyon dolar değerinde satın alım gerçekleştireceğini açıklayan Akpınar Satın alımlar için Türk firmalar ile görüşmelerin yapıldığını, bazı firmalar ile anlaşma aşamasına geldiklerini ilerleyen günlerde satın alımlar ile ilgili açıklama yapmayı planladıklarını söyledi. Ayrıca Türk firmalarınında yurt dışında projeler yapması kapsamında öncü olduklarını ve bu açıdan mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bu projede ev sahibi olanlar dilerlerse 90 gün önceden bildirmek kaydıyla 2 hafta boyunca evlerinde kira ödemeden ücretsiz olarak kalabilirken, konutların bakımı ve kiralanması gibi konular ile de uğraşmayacaklar.

Projede daire fiyatları ve satış seçenekleri

Breeze de Mar projesi tamamlandığında 68 milyon turisti ağırlayan Orlando’da 2019 yılından itibaren Resort Hotel olarak faaliyet gösterecektir. Proje 2019’da tapularla birlikte
teslim edilecektir.

Projede stüdyo daireler 114 bin, 1+1’ler 124 bin, 2+1 dublex daireler 185 bin, 3+1 dublex daireler de 239 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede GAOK INVEST LLC’nin 5 yıldan 30 yıla uzanan yüzde 6,5 faiz oranlı vade seçenekleriyle sunduğu kredilendirme seçeneklerinden faydalanabiliyor

GAOK INVEST LLC’yi kiralama konusunda yetkilendirdiğiniz taktirde evinizin
elektrik, su, site aidatı ve hatta yılık vergisi dahi GAOK tarafından karşılanıyor.

Projenin sosyal alanları

Projede açık yüzme havuzu, fitness merkezi, gölde kano ve kayak, tenis kortu, golf, açık hava dinlenme yeri, peyzaj alanları ve açık hava yürüyüş yolları gibi sosyal alanlar da bulunuyor.

 
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin