72 saat içinde alana 28 bin TL’ye daire!

0

Makrom Yapı hayatının yatırımını annelerine yapmak isteyenler için 11-12 ve 13 mayıs 2012 tarihlerinde 72 saat boyunca geçerli olacak ”Annelerimiz İçin” Kampanyası ile Sınırlı Sayıda Daireyi 28.000 TL fiyat ile anneler için satışa sunuyor.

11.Mayıs 2012 Saat.00:00’da başlayacak kampanyada Dünyanın En Değerli Varlıkları olan Annelerimiz için Özel daireler 28.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmakta.

Kampanya kapsamında Makrom Yapı’nın farklı projelerinde Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerde de birbirinden cazip Anneler Günü İndirimleri bulunmaktadır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerimiz Makrom Yapı Satış Ofislerine gelerek Kampanyaya katılmaları gerekmektedir.

Makrom Yapı Satış Ofislerinde ayrıca 11-12-13 Mayıs tarihlerinde birbirinden güzel sürprizlerde Annelerimizi beklemektedir.
Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Düzenlediğimiz bu kampanya ile tüm evlatlara hayatlarının en büyük yatırımını annelerine yapma fırsatı sunuyoruz. Böylece senenin bir günü hatırlanan Annelerimizin yüzünün, senenin her günü gülmesini istiyoruz. Ayrıca böylesi kampanyalara gerek kalmadan tüm annelerimizi ev sahibi yapacak ve kiradan kurtaracak  yeni projeler üzerinde çalışmalarımız devam etmekte. Herkes Bilmeli ki Annelerimiz bizim patronlarımızdır. Yakın bir zamanda hepsinin yüzünü güldüreceğiz.”

Makrom Yapı Genel Müdürü Kahraman KAYIŞ ise yaptığı açıklamada; “11-12-13 Mayısta tüm Annelerimizle bir arada olmak, onları tanımak, sorunları dinlemek, kiradan kurtarmak ve ev sahibi yapmak için tüm ekibimiz seferber olmuştur. Annelerimizi sadece ev almak için değil tanışmak için ofislerimize bekliyoruz. Gerekirse ofislerimizi arayarak evlerinden kendilerini aldırabilirler. Senenin her günü istedikleri zaman misafirimiz olabilirler” dedi.

Makrom Yapı İşletme ve operasyondan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Eylem Gürel ise Anneler günü ile ilgili olarak;
“28.000 TL gerçekten imkansız bir rakam. Ancak Makrom Yapı 13 Mayısta Annelerin yüzünü güldürmeyi kendine hedef belirledi. Biz satış için değil Annelerimizi mutlu etmek için bu kampanyayı düzenledik. Herkesi ofislerimizdeki şölene bekliyoruz” şeklinde açıklamada bulundu.


Kampanya hakkında detaylı bilgi ve başvuru için
Makrom Yapı Müşteri Hizmetleri  444 65 76
Makrom Yapı  Satış Ofisi: Talatpaşa Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Caddesi 1063 Sokak No:4 Esenyurt
www.makromyapi.com
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin