3S Kale’den yeni proje

Topkapı'da hayata geçirilecek olan 3S Kale Holding'in yeni projesi 2019'un ilk yarısında satışa çıkacak.

0

Avcılar’da ilk konut projeleri olan 3S Firuze Konakları projesinin inşaatını tamamlayan 3S Kale Holding ikinci projelerini İstanbul’un merkezinde Topkapı’da, ilk projelerinde olduğu gibi yine kendi arsaları üzerinde yapacak.

Konu ile ilgili bilgiler veren 3S Kale Genel Müdürü Alp Gürün; Topkapı’da 300 milyon lira yatırım değeriyle planladıkları yeni projelerinin 236 daireden meydana geleceğini ve önümüzdeki yılın ilk yarısında satışlarına başlayacaklarını söyledi.

Avcılar’daki ilk projeleri 3S Firuze Konakları ile ilgili son durum bilgilerini de paylaşan Gürün; 410 milyon lira yatırım değerine sahip projelerini 20 ayda tamamlayarak teslime başladıklarını anımsatarak projenin yüzde 57 seviyesinde satışlarının tamamlandığını söyledi. Konut kredilerinin yüksekliği sebebiyle konut alıcıları için firma bünyesinde finansman desteği sağladıklarının altını çizen Gürün; 48 ay faizsiz taksit desteği sunduklarını belirtti.

Yüzde 18’i yabancı yatırımcılar tarafından satın alınan 3S Firuze Konakları projesinde satışı devam eden dairelerde fiyatlar 4 aralık 2018 tarihi itibarı ile 474.000 TL ile 1.500.000 TL arasında değişiyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin