3S Firuze Konakları’nda kampanya bayram sonuna kadar devam edecek

Konut fiyatlarında yüzde 20 indirim kampanyasına katılan 3S Firuze Konakları projesinde indirim fırsatı Ramazan Bayramı sonuna kadar devam edecek.

0

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşlarından olan GYODER, İNDER ve KONUTDER öncülüğünde 15 mayısta başlatılan “Birlikten Güç Doğacak, Türkiye Kazanacak” kampanyasına dahil olan projelerden biri olan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olma fırsatı Ramazan Bayramı’nın son günü olan 17 hazirana kadar devam edecek.

Kampanya kapsamında projeden yüzde 5 peşinatla peşin veya banka kredili alım yapanlara konut fiyatlarında yüzde 20 indirim yapılıyor. Ayrıca firma bünyesinde de 48 ay ödeme vadesi alternatifini tercih edenler için de çok cazip fırsatlar sunuluyor.

3S Firuze Konakları’nda yaşam eylül ayında başlıyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar’da hayata geçirilen proje; İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, Kanal İstanbul, Avcılar İDO, Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu gibi önemli lokasyonlara ve ulaşım araçlarına yakınlığıyla ön plana çıkan projede konut teslimleri eylül 2018 tarihi itibarıyla başlayacak. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 kat planlarında 523 daire ile ticari mağazalardan oluşan bir çarşı bulunuyor.
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin