21. Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika Programı kayıtları devam ediyor

0

Management Plus ve İstanbul Üniversitesi (SEM) işbirliği ile düzenlenen “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Sertifika Programının” 21’incisi 21 Aralık 2019 da İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kampüsünde Cumartesi-Pazar günleri dersler olacak şekilde başlayacak ve 12 Ocak 2020 tarihinde bitecektir.

Bu güne kadar İstanbul’ da 17, Bursa da 1, Balıkesir de 1,  Hatay da 1 program başarıyla tamamlanarak 460 katılımcı kentsel dönüşüm uzmanlık sertifikalarını aldılar.

Şu anda TOKİ kuruluşu Gedaş ile İstanbul ve Ankara da aynı eğitim devam etmektedir.

Kentsel Dönüşüm süreci içinde fiilen çalışan uygulamacı hocalar tarafından verilen ve toplam 64 saat (8 gün) süren sertifika programı sonunda başarılı olan katılımcılara İstanbul Üniversitesinin kaşe ve imzalı kentsel dönüşüm uzmanlık sertifikası verilecektir.

21’incisi düzenlenecek olan ve Türkiye’ nin kentsel dönüşüm konusunda ilk ve sürdürülebilir uzmanlık programı eğitimi olan “Kentsel Dönüşüm Uzmanlık Programında” kentsel dönüşüm her yönüyle sahadan gelen tecrübeli hocalar tarafından katılımcılara aktarılacak ve katılımcıların kentsel dönüşüm konusunda uzmanlaşmaları sağlanacaktır.

Kimler bu sertifika programına katılabilir?

  • Belediyelerin kentsel dönüşüm yetkilileri
  • Kamu ve özel sektörden yöneticiler
  • Şehir ve bölge planlamacıları, mimarlar, mühendisler, gayrimenkul danışman ve brokerları, gayrimenkul değerleme uzmanları
  • Bankacılar, avukatlar
  • Kentsel dönüşüm konusunda kariyer yapmak isteyenler

İletişim : 0 216 970 17 02 – 0 532 271 13 99
****Size en iyi hizmeti verebilmemiz için PROJE FORMUNU eksiksiz ve doğru doldurduğunuzdan emin olunuz***

Yorum Yapın

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi girin