Ana Sayfa Etiketler Zeytinburnu Konut Projeleri

Zeytinburnu Konut Projeleri

Metro, metrobüs, Marmaray, deniz otobüsü ve Avrasya Tüneli'nin tam ortasında yeralan Locamahal Veliefendi projesi İstanbul'un en büüyük sorunlarından biri olan ulaşım problemini ortadan kaldırıyor.
Kiptaş'ın yeni projesi Locamahal Veliefendi'de lansman satışları 10 ekimde başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden biri olan İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ) tarafından İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden Zeytinburnu'nda bulunan 36 bin metrekarelik arsa ve 233 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 450 milyon TL yatırım değeriyle her...
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı şirketlerden KİPTAŞ tarafından Zeytinburnu'nda E-5 ile sahil yolu arasında bulunan 36 bin metrekarelik arsa ve 233 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde 450 milyon TL yatırım değeriyle 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan Locamahal Veliefendi projesi 1262 konuttan ve 75 ticari alandan meydana geliyor. Projesini Özgüven...
Emlak Konut'un 14 eylülde başlattığı "Şimdi al, ocak 2019'da öde" kampanyası 31 ekim salı günü akşamı sona eriyor. Özgün mimarisi ve eşsiz konumuyla; tamamlandığında İstanbul'un simge projelerinden biri olacak Büyükyalı da bu kampanyaya dahil olan 23 projeden biri. Tamamı 4 etaptan meydana gelecek olan Büyükyalı'nın 3. etabı olan Denizkapı'dan yüzde 5 peşinle...
Tamamlandığında İstanbul'un simge projelerinden biri olacak Büyükyalı'nın üçüncü etabı olan Denizkapı'da ilk fiyat avantajıyla "Şimdi al, ocak 2019'da öde" kampanyası birleşti.
Kiptaş tarafından Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde lansman satışları başladı.
Zeytinburnu'nda hayata geçirilecek olan Locamahal Veliefendi projesinde 5 bin 750 TL'den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla lansman satışları başladı.
Kiptaş tarafından hayata geçirilecek olan Locamahal projesinde konutların satış fiyatları 620 bin Liradan başlıyor.
Akzirve Zeytinburnu Seyitnizam (Merkezefendi) Mahallesi’nde yeni bir projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. 2 bin 78 konutluk Akzirve Zeytinburnu projesiyle ilgili tüm detaylar haberimizde...
Akzirve Zeytinburnu Projesi Genel Özellikleri Akzirve Zeytinburnu Ambarlar projesinin adresi, konumu, lokasyonu, teslim tarihi, satış fiyatları, ödeme planı, kat ve vaziyet planları, projeye ait resimleri , projenin bulunduğu çevredeki okul, hastane ve alışveriş merkezleri...
Strada Bahçeşehir projesiyle dikkatleri çeken Akzirve Gayrimenkul, İstanbul'un merkezi noktalarından Zeytinburnu'nda yeni projeye başlıyor. Ambarlar bölgesinde yer alan proje, İstanbul'un simge yapılarından biri olmaya aday.
Akzirve ve bir yandan Strada Bahçeşehir projesinin satışlarına devam ederken bir yandan da Akzirve Zeytinburnu Ambarlar bölgesinde yeni bir projeye başlamaya hazırlanıyor. Akzirve Zeytinburnu Ambarlar projesi 1850 konuttan oluşuyor…
Çöl sıcaklarıyla kavrulduğumuz günümüzde serinleten müjdeli haber Zeytinburnu'na geldi. Zeytinburnu Belediyesi, Beştelsiz ve Merkezefendi Mahalleleri’nde yaptırdığı 2 yüzme havuzu bitmek üzere...
Zeytinburnu'nda dev yatırımlar aralıksız devam ediyor. Birbirinden güzel 3 proje hayata geçiyor. Zeytinburnu Belediyesi Zeytinburnu'nda Millet Bahçesi, buz pisti, dev otopark ve 17 bin seyirci kapasiteli spor kompleksi yapacak.
Merakla beklenen Emlak Konut Zeytinburnu arsa ihalesi nihayete erdi. İhale için onlarca firma yarıştı. İhaleyi ise Güney Gayrimenkul, Baş yapı İnşaat, Esta İnşaat, Elit inşaat ortaklığı aldı.
Emlak Konut'un "İstanbul Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesi bu gün gerçekleşti 2. Oturumunda en yüksek teklifi 5 inşaat şirketinin bir araya gelerek oluşturduğu konsorsiyum verdi.
Zeytinburnu Stadını da içine alan 42 bin metrekarelik değerli araziye ilişkin Surp Pırgiç Vakfına verilme kararınını Danıştay bozdu.
Zeytinburnu'nda yeni ulaşım projelerinin ve liman projesinin devreye girmesiyle metrekare fiyatlarında büyük artış bekleniyor.
Zeytinburnu’nda inşa edilecek 560 konut ,288 ticari ünite içeren 3 milyar liralık proje olan ‘Yedi Mavi’ projesi’nde daireler m2 başına KDV hariç 12 bin TL’den başlıyor.
Kim derdi ki, Zeytinburnu sahilindeki fabrikalar gün gelecek yerini değeri milyon dolarlara ulaşacak projelere bırakacak!
deluxia parkcnr emlak fuarı

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,722BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
488TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
47 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR