Ana Sayfa Etiketler Tüik

tüik

Türkiye Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan verilere göre, inşaat sektörü bu yılın üçüncü döneminde yüzde 29,4 büyüdü. 
İnşaat istihdam endeksi, bu yılın üçüncü çeyreğinde geçen yılın aynı çeyreğine göre yüzde 7,9 azalarak, 70,3 olarak gerçekleşti. 
Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) verilerine göre bu yıl ocak ve eylül ayları arasında ruhsat verilen daire sayısı geçen yıla göre yüzde 57 artışla 1 milyon 106 bin oldu.
İnsay Yapı YK Başkanı inşaat sektöründe projelerine hız vererek devam etmek istediklerini kaydetti.
Erguvan Premium Residence projesinde lansmana özel cazip fiyatlar devam ediyor.
Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Türkiye'de en çok konut geçen yıl İstanbul'un Esenyurt ve Ankara'nın Keçiören ilçelerinde satıldı.
CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenen CNR Emlak Fuarı, yerli - yabancı konut alıcısı ve yatırımcıları tarafından büyük ilgi gördü. Fuarı toplam 22 bin 884 kişi ziyaret etti.
AND Pastel yeşil bloklardan konut alacak kişiler içilen tahsis edilen tarlaların ilk hasadı 4 Haziran Cumartesi günü toplanıyor.
Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat; Piyalepaşa İstanbul projesine 15 seneden fazla uğraştıklarını ve kentsel dönüşüm yasasında problemler olduğunu belirterek, inşaat sektörünün içindeki kişilerinde katkıda bulunduğu yeni bir düzenlemenin gerektiğini söyledi.
Emlak Konut GYO kalitesi ve güvencesiyle inşa edilen Esenler Emlak Konutları projesinin anahtar teslim töreni dün büyük bir katılımla gerçekleşti. 2 bin 373 konut ve 55 ticari ünitenin yer aldığı projede 1.403 adet konut ve 32 adet ticari ünite dün sahiplerine teslim edildi.
Her yıl iki eşit taksit olarak ödenen Emlak Vergisi ödemesi için son gün 31 Mayıs.
Eğer yeni yapılmış bir konutu aldıktan sonra kusurlu olduğunu fark ettiyseniz, çözümünü İl Tüketici Hakem Heyeti'nde bulabilirsiniz.
Nurol GYO Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe’deki projeleri ile İstanbul'u şekillendirmeye devam ediyor.
DKY On Kağıthane nerede sorusunun cevabına geçmeden önce, proje ile ilgilibiraz bilgi verelim.
Atatürk Havalimanı'na 15 dakika, Marmarapark AVM'ye 5 dakika mesafede konumlanan NLive Bahçeşehir projesinde daire fiyatları 379 bin liradan başlayarak yükseliyor.
Tüm dairelerin 1 oda 1 salon tiplerinde dizayn edildiği Elysium Art Şişli projesinde daire fiyatları 750 bin liradan başlayarak yükseliyor.
Eskişehir Emlakçılar Odası Başkanı Gazi Çelik, Eskişehir'de okuyan üniversite öğrencilerinin 350 lira ile 500 lira arasında değişen fiyatlarla 1+1 daire bulmalarının mümkün olduğunu belirtti.
Yaşamın başladığı Greenist projesinde, döviz kurunda yaşanan artış, daire fiyatlarına yansıtılmadı.
Avrupa Konutları Ataköy fiyat listesi 655 bin TL'den başlangıç gösteriyor.
Fiyatların 380 bin TL'den başladığı Sky Bahçeşehir'de Kurban Bayramı'na özel fırsatlar sunuluyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone