Ana Sayfa Etiketler Toki konutları

Etiket: toki konutları

TOKi’de haftanın özeti

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (Toki) 4-8 aralık haftasında 4 projesinde hak sahipleri için kura çekilişi düzenlerken 2 projesinde de inşaat yapım ihalesi gerçekleştirildi.
Kasım ayının son haftasında TOKİ'nin 4 projesinde hak sahipleri yapılan kura çekilişleriyle belirlenirken 4 yeni başlanacak projenin de inşaat yapım ihalesi yapıldı.
Denizli merkez Karahasan Mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılan ve inşaatı bitme aşamasında olan ve yüzde 10'luk kısmı engelli vatandaşlarımıza ayrılan tamamı 2+1 kat planındaki 786 konuta 167'si engelli yurttaşlarımızdan olmak üzere toplam 1220 adet resmi başvuru yapılınca projede hak sahipleri; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile...
Konya merkeze 91 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 72 bin nüfuslu ilçesi Beyşehir'de Küçükavşar ve Huğlu mahallelerinde alt gelir grupları ve sosyal konut olarak TOKİ tarafından yaptırılan 2 ayrı projedeki toplam 157 konutta hak sahipleri 23 ekim pazartesi günü gerçekleştirilen kura çekilişiyle belirlendi. Yüzde 10 ile 20 arasında peşinatlarla satılan...
Bursa'da yaşayanlar bu fırsat kaçmaz! Bursa İznik'te satışa sunulan 165 TOKİ konutunda fiyatlar 145 bin 262 liradan başlıyor. Avantajlar, ödeme koşulları ve tüm detaylar haberimizde...
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından 'Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi' kapsamında Yahyalı'da yaptırılacak konutların ihalesi gerçekleştirildi.
Beşiktaş'ta bulunan tam 18 dönümlük TBMM lojmanlarının arazisi TOKİ’ye devredildi. Araziye yapılacak yeni projenin toplam değerinin ise 1 milyar lirayı aşacağı tahmin ediliyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Devrek Çaydeğirmeni'nde yaptırılacak 427 konutun ihalesi yapıldı.
TOKİ'nin emeklilere Bayburt'ta yapacağı konutların ihalesi düzenlendi.
Toplu Konut İdaresi'nin Kars'ta hayata geçirdiği ve 2+1 dairelerin 96 bin 580 TL'den başlayan fiyatlarla satılacak toplu konutlara başvurular önümüzdeki ay başlıyor
Toplu Konut İdaresi'nin İstanbul ilçesi Başakşehir'in Kayaşehir semtinde 399 konut 33 dükkan inşaatı için gerçekleştireceği ihalenin tarihi kesinleşti.
Çankırı Kızılırmak'ta 97 konutu almaya hak kazanan hak sahiplerinin
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Konya Meram'da yaptırılan konutların hak sahiplerinin belirlendiği kura çekimi yapıldı.
Emeklilere her projenin yüzde 25'inin ayrıldığını söyleyen TOKİ Başkanı Turan: "240 aya kadar vade yapılmakta, taksit oranları da 300 TL’den başlamakta ve şehirlere göre fiyat aralığı değişmekte" dedi.
Bolu'nun ilçesi Mudurnu'da TOKİ tarafından yaptırılan 485 konutun sahibi dün kurayla belirlendi.
TOKİ Başkanı Ergün Turan, bu yıl 10 bin 793 konutun yapımına başladıklarına dikkat çekerek 21 bin 615 konut rakamına ulaşıldığının bilgisini verdi.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Merzifon'da yaptırılan konutların sahipleri noter huzurunda yapılan kura çekilişiyle belirlendi.
Toplu Konut İdaresi tarafından Niğde'nin Ulukışla ilçesine 951 konut yapılıyor.
Adana Ceyhan'da inşası devam eden TOKİ konutları, kura yöntemiyle ayda 420 liradan başlayan taksit tutarlarıyla satışa çıkarıldı.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Yozgat Yenifakılı'da yaptırılan konutların sahipleri kura çekimiyle belirlendi.

YAZARLAR

Ayla Özer
62 YAZI