Ana Sayfa Etiketler Toki konutları

toki konutları

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (Toki) 4-8 aralık haftasında 4 projesinde hak sahipleri için kura çekilişi düzenlerken 2 projesinde de inşaat yapım ihalesi gerçekleştirildi.
Kasım ayının son haftasında TOKİ'nin 4 projesinde hak sahipleri yapılan kura çekilişleriyle belirlenirken 4 yeni başlanacak projenin de inşaat yapım ihalesi yapıldı.
Denizli merkez Karahasan Mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılan ve inşaatı bitme aşamasında olan ve yüzde 10'luk kısmı engelli vatandaşlarımıza ayrılan tamamı 2+1 kat planındaki 786 konuta 167'si engelli yurttaşlarımızdan olmak üzere toplam 1220 adet resmi başvuru yapılınca projede hak sahipleri; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile...
Konya merkeze 91 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 72 bin nüfuslu ilçesi Beyşehir'de Küçükavşar ve Huğlu mahallelerinde alt gelir grupları ve sosyal konut olarak TOKİ tarafından yaptırılan 2 ayrı projedeki toplam 157 konutta hak sahipleri 23 ekim pazartesi günü gerçekleştirilen kura çekilişiyle belirlendi. Yüzde 10 ile 20 arasında peşinatlarla satılan...
Toplu Konut İdaresi'nin dar gelirlilere yönelik Konya Cihanbeyli'de yatırdığı konutlara başvurular bugün sona eriyor.
Hisarcık'ta 42 bin metrekare arazi kamulaştırılarak yapılacak TOKİ Hisarcık Konutları 4. Etabının projesi İKKDB'ye sunuldu.
TOKİ Başkanı Ergün Turan emeklilerin Anadolu'da 250 TL, büyük şehirlerde 400 TL taksitle konut sahibi yapılacağını söyledi.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı M.Ergün Turan , TOKi’nin bu yıl sosyal konut üretiminde tarihi bir rekor kıracağını söyledi.
Amerika merkezli dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden biri olan Cushman & Wakefield'ın Yönetici Ortağı Toğrul Gönden verdiği röportajda Bağdat Caddesi ile İstiklal Caddesi’nde yaşanan sorunlara değindi.
İstanbul’un yükselen değeri Sancaktepe’de Sanset İnşaat tarafından hayata geçirilen Modakent Sancaktepe Konakları projesi 262.000 TL’den başlayan cazip fiyatlarla konut alıcılarını bekliyor.
APG İnşaat'ın ilk olarak hayata geçireceği Rota Mavi projesi'nin lansmanı 26 Eylül Pazartesi yapılacak.
Seven Life Pendik Projesi, bayrama özel indirim ve taksit ile konut kampanyasına katıldı. Kampanya kapsamında bayrama özel olarak 35 bin liraya varan indirimler konut alıcılarını bekliyor.
İstanbul Yakuplu Sahil’de Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen ve yeşil ile maviyi buluşturan Deniz İstanbul projesinde 2 bin 870 TL’den başlayan ödeme fırsatı yoğun talep gelmesi üzerine uzatılıyor.
Toki 2023 hedefine yönelik yapacağı yatırımlara Anadolu’nun farklı bölgelerinde yapılmak üzere 450 bin konut yapılacağını açıkldı.Bu hedef doğrultusunda büyük kentlere yapılan göçün azalacağı düşünülüyor.
Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığının Kartal'dahayata geçirdiği Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı fırsat paketi hazırlandı. Her noktaya kara kolay ulaşım sağlayan projeden ev almak isteyenler üçlü fırsattan istediğini seçip konut sahibi olabiliyor.
İstanbul Anadolu Yakası'nda Kartal'da hayata geçirilen Selective Blue projesi lüks bir yaşamı uygun fiyatlarla elde edebilmenin formülünü sunuyor.
Ant Yapı'nın Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirdiği iş merkezi Ant Plato projesiyle iş hayatına yeni bir bakış açısı gelecek.
Keleşoğlu Holding'in Küçükçekmece'de hemen gölün yanı başında hayata geçirdiği Cennet Koru projesinde Temmuz'da yaşam başlayacak.
Doğadan ilham alınarak hayata geçirilen country dekorasyon tarzında, kendinizi kır evinde yaşar gibi hissedebilirsiniz.
Üçüncü boğaz köprüsü ve üçüncü havalimanı gibi yeni mega projelere ve Maslak metrolar ile ikinci köprüye yakınlığı Ormanada’nın değerini arttırıyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone