Ana Sayfa Etiketler Toki evleri

toki evleri

Toplu Konut İdaresi'nin dar gelirlilere yönelik Konya Cihanbeyli'de yatırdığı konutlara başvurular bugün sona eriyor.
Yüzde 40 yapım aşamasında olan Mavera Ahsen'deki dairelerin yüzde 25'inin satışı tamamlandı. Projenin bittiğinde ortalama yüzde 35 prim getirisi yapması bekleniyor.
Emeklileri; TOKİ, Anadolu'da ortalama 250 lira taksitle, İstanbul ve Ankara'da ise 350-400 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi yapıyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Adana’da “Emekliye İkinci Bahar” projesi kapsamında inşa edilecek 300 konutun hak sahipleri 3 Mayıs’ta düzenlenen kura çekilişi ile belirlendi.
ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa alışveriş vadisindeki yüksek kalite standartlarındaki yeni projesi Hayat Tepe Suites’te Aralık ayından itibaren teslimat heyecanı yaşanacak.
Yapısal yangın güvenliği konusunda önemli çalışmalara imza atan Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Serdar Selamet ve öğrencileri, yüksek katlı yapılar için uzun süre yangına dayanımlı beton-çelik kompozit bir taşıyıcı sistem geliştirdi...
Beyoğlu bölgesinde kentsel yenileme kapsamında hayata geçirilen Tarlabaşı 360 projesinde fiyatlar 450 bin dolardan başlıyor.
Anadolu Yakası’nda mevcut altyapı ve kentsel dönüşüm projeleri bittiğinde gayrimenkul fiyatlarında ikincil bir yükseliş dalgası bekleniyor.
Fonksiyonelliği ve tasarımlarıyla banyolarda fark yaratan Geberit, Sigma70 ve Sigma80 kumanda kapakları sayesinde banyoları teknoloji ile buluşturuyor.
Dünya çapında en fazla danışmana sahip dünyanın en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketi Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) yayınladığı Ekim ayı konut satış istatistiklerini değerlendirdi.
Babacan Yapı imzası ile İstanbul Avrupa yakasın Esenyurt'ta hayata geçen projede fiyatlar 176 bin TL'den başlangıç gösteriyor.
Gökan İnşaat’ın Sarıyer’de hayata geçirdiği Therra Park projesinde en düşük konut fiyatı 1 milyon 800 bin dolar olarak belirlendi.
TOKİ Emlak daire başkanı Dursun Baştürk, Ceyhan'da TOKİ konutlarının yapılacağı alana ziyarette bulundu.
Akçansa tarafından düzenlenen Betonik Fikirler Yarışması’na kayıt olmak için son gün 15 Aralık Salı günü olarak açıklandı.
Birkaç yıl öncesine kadar “başımı sokacak evim olsun yeter” anlayışına sahip konut alıcısının, özellikle proje konutların sayısının artmasıyla beklentileri de yükseliyor.
Alaşehir’e bağlı Ilgınköy mahallesinde bulunan yaklaşık 600 dönümlük alana TOKİ tarafından 3 bin konut yapılacak.
İnşaat Malzemeleri Sanayi Bileşik Endeksi, seçim sonuçları sonrası oluşan koşulların etkisiyle arttı.
Sektörün tüm altsegmentlerini üçer aylık dönemlerle irdeleyen GYODER GÖSTERGE’nin 2. sayısı yayınlandı.
TOKİ, bugüne kadar doğal afet olayları nedeniyle evlerini kaybeden vatandaşlara 30 bin 912 konut yaptı...
Expo 2016 Antalya’nın simgesi Expo Kulesi’nin inşaatını üstlenen TACA İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Akkurt, kulenin 6 ay gibi rekor bir sürede tamamlanacağını açıkladı.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,972BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone