Ana Sayfa Etiketler Toki

toki

Aydın merkeze yaklaşık 59 kilometre mesafede bulunan yaklaşık 27 bin nüfuslu ilçesi Kuyucak'ta TOKi tarafından yaptırılan 139 konuta fazla talep gelince hak sahipleri 24 ekim salı günü Belediye Kültür Salonunda noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekilişiyle belirlendi. 5 katlı bloklar halinde inşa edilen projedeki dairelerin 100'ü 2+1 ve 39'u da...
TOKi mülkiyetinde bulunan Uşak'taki 81 işyeri ile Afyonkarahisar Zafer Mahallesindeki 19 dükkân olmak üzere 100 ticari üniteyi 2 kasım perşembe günü kurumun iştiraki olduğu şirketlerden Emlak Yönetim A.Ş.'nin organize edeceği bir organizasyonla açık artırma usulü satışa çıkartıyor. Yüzde 25'i peşin, bakiyesi 10 yıl vadeli olarak müzayedeye çıkartılacak olan işyerlerinden Uşak merkezde olanlarının...
TOKİ'nin Beyoğlu'nda bulunan Sütlüce'ye 397 konut ve 16 dükkan, bir dini tesis ve otopark inşa edeceği duyuruldu.
İnşaat sektörüne, Başbakan Binali Yıldırım'dan sevindirici haber geldi.
Emlak Konut'un büyük ilgi gören Gebze Emlak Konutları'nda yeni ihale tarihi 22 Aralık olarak açıkladı.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Niğde Ulukışla'da yaptırılacak olan konutların ihalesi yapıldı.
Bu yaz hayatın başlayacağı Eston Şehir Mahallem projesinde yüzde 15 indirim ve yüzde 0.70 faizle 60 aya kadar vade imkânı sunuluyor.
Concord İstanbul , Metropark ve Evora İstanbul’dan toplam 11 proje; Teknik Yapı’dan haftanın fırsatları olarak uygun fiyatlarla hafta sonuna kadar satışa çıktı.
Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan konferans, Congresium Ankara'da gerçekleştirilecek.
Mina Towers'ta fiyatlar revize edilmesine karşın yine de bölgedeki ortalama metrekare fiyatının altında bulunuyor.
Toki tarafından Kırıkkale'de yaptırılacak olan konutların ihalesi yapıldı.
İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de yapımı devam eden Sur Yapı Lavender projesinde 5 yıl vadeye ‘0’ faiz fırsatı kısa bir süre daha devam edecek.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’ nin mülkiyetinde bulunan taşınmazlar, 15 Aralık’ta açık artırmayla satışa çıkarılacak. Başvurular bugün başladı.
TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, kentsel dönüşüm sürecine değinerek İstanbul'un yapı yoğunluğuna dikkat çekti. Turan, TOKİ olarak 2017 yılında 25 bin konutu dönüştüreceklerini söyledi.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, inşaat sektöründen talebini olumlu karşıladı ve plan tadili yapmadan riskli binaların dönüşümüne imkan veren yönetmeliğin 30 Haziran 2017 tarihine kadar uzatılmasına karar verdi.
Geçen yıl 2 bin 746 dava açılan TOKİ'ye bu sene bin 684 dava açıldı. Mehmet Ergün Turan, açılan davalardaki %40'lık düşüşün vatandaşın güveninin göstergesi olduğunu söyledi.
“1. Gayrimenkul ve Yatırımlarda Liderler Zirvesi’’ 1 Aralıkta Kuzey Kıbrıs’ta yapılacak.
İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe İlçesinde yapımı devam eden konut projesi Bizimtepe Aydos’ta kasım ayı itibarıyla satış fiyatları, ödeme planı, teslim tarihi ve genel bilgiler haberimizde.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi'nin Üsküdar Bulgurlu Mahallesi'ndeki 41.570 M2 büyüklüğündeki arsasına, en yüksek 1 milyar 242 milyon 500 bin lira ve 472 milyon 150 bin lira idare payı teklif edildi.
Daire satış fiyatlarının 320 bin TL'den başladığı Rotamavi Kartal projesinde yüzde 5'ten başlayan peşinatlar ve çok uygun ödeme koşullarıyla yatırım yapma fırsatı 31 marta kadar devam edecek.
deluxia parkcnr emlak fuarı

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,732BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
488TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
47 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR