Ana Sayfa Etiketler Projesi

projesi

Taksim ve Nişantaşı gibi önemli merkezlere yürüme mesafesinde konumlanan Keten Papilio Bomonti projesi 36 üniteden meydana gelen butik bir proje..
Kentplus Yalova'da yapılacak yatırımın geri dönüş süresi 7 yıl!
Ön talep toplama sürecinde olan Selenium Retro 9 projesinde resmi satışlar şubat ayında başlayacak.
Gizer Gayrimenkul ve Işık Gayrimenkul birlikteliğiyle hayata geçirilen Marmara Kule projesi; Kartal’da E-5’e tam cepheli bir konumda bulunuyor.
Egesel İnşaat tarafından hayata geçirilen Triyanda Masal projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.
Mar Yapı tarafından yapımı tamamlanan G Marin Managed by Divan’da aralık ayında satış fiyatları 127 bin Liradan başlıyor. Üstelik 1 yıllık aidatları da Mar Yapı karşılıyor.
Emlak Konut GYO tarafından 1 ağustosta başlatılan ve 31 aralık tarihine kadar devam edecek olan ‘Tarihi Kampanya’ kapsamında olan Tual Adalar projesinde yüzde 5’den başlayan peşinatlar ve uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olma fırsatı devam ediyor.
11 kasımda yapılan basın toplantısıyla resmi satış süreci başlayan Strada projesinde 300 dairenin satışı gerçekleştirilerek büyük bir başarı yakalandı. Yeni blokların satışı öne çekilen projede aralık ayı sonuna kadar lansman koşulları devam ediyor.
Şehir Konakları'nda ön talep toplama döneminde fiyatlar 394 bin liradan başlıyor.
Sancaktepe'nin en doğal projesi Aydos Country'de anahtar teslim orman!
Beylikdüzü Korusu’na ve E-5’e komşu konumda inşaatı devam eden Westside İstanbul’un Koru Blokları satışa açıldı.
20 katlı 2 ofis bloğunda satışların devam ettiği Northgate Ankara'da rezidans daireler ve konutların satışları 2017'nin bahar aylarında başlayacak.
Kaba inşaatın yüzde 60 oranında tamamlandığı Ondörtüç Pendik projesinde aralık ayı itibarıyla satış fiyatları 199 bin liradan başlıyor.
Babacan Holding tarafından Sefaköy’de projelendirilen Babacan Port Royal’de ön talep toplama devam ediyor. İddialı fiyatlardan ön satışa başlayan projede ödeme kolaylıkları da dikkat çekiyor.
Esenyurt’ta hayata geçirilen Mert Life Residence’ta konut teslimleri ocak 2017’de başlıyor.
Peşinatların haziran 2017’ye ötelendiği Vadiyaka Başakşehir’in cadde dükkanları 199 bin liradan başlayan fiyatlarla ocak ayında satışa çıkıyor.
2 aralıkta yapılan basın toplantısıyla birlikte resmi satış sürecine başlayan Başkent Emlak Konutları projesinde 15 yıla kadar vadelendirme imkanı, 850 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı bulunuyor.
Konut teslimlerinin 1 yıl sonra yapılacağı Avrupa Konutları Atakent 4 projesinde 469 bin liradan başlayan fiyatlarla, yüzde 15 peşinat ve 0.42’den başlayan faiz oranlarıyla ev sahibi olma fırsatı aralık ayında devam ediyor.
Konut satış fiyatlarının 393 bin TL’den başladığı Brooklyn Life projesinde yılın son fırsatları 31 aralık tarihine kadar devam ediyor.
Büyükyalı İstanbul projesinin büyük ilgi gören ve uzatılan ödeme kampanyaları bu ayla birlikte sona eriyor.
deluxia parkcnr emlak fuarı

SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,722BeğenenlerBeğen
18TakipçilerTakip Et
488TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

YAZARLAR

Ayla Özer
60 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Bilge Özdemir
47 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Fatma Çelenk
2 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Mehmet Canıtatlı
14 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Onur Yılmaz
3 İÇERİKLER0 YORUMLAR
Soner Keleş
6 İÇERİKLER0 YORUMLAR