Ana Sayfa Etiketler Proje

proje

Yiğit Grup Başkanvekili Önder Yiğit, şu anda konut fiyatlarının "dip" seviyesinde olduğunu belirterek, bir süre sonra fiyatlarda ciddi artış olacağını ve bundan dolayı konut almanın tam zamanı olduğunu söyledi.
FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, 2017 ocakta başlayan ve eylülde sona eren teşviklerin satışlarda düşüşe neden olduğunu ve yeni yılda hükümetten yeni teşvik beklentileri olduğunu söyledi.
Son dönemde konut yapım başta olmak üzere inşaat sektöründeki maliyetlerde yüzde 25'lere varan artışların, yeni dönemde lüks konut yapımını imkansız hale getirdiği belirtildi. 
Kanal İstanbul için 1/100 bin ölçekli güzergah ve rezerv yapı planının tamamlandığı ve buna göre Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy’den geçecek Kanal İstanbul'un 45.2 kilometre uzunluğunda olacağı belirtildi.
Dünyanın önde gelen şehirlerinden megakent İstanbul, gayrimenkul sektöründe de Türkiye'nin lokomotifi pozisyonunda bulunuyor.
KİPTAŞ'ın Zeytinburnu Veliefendi'de bulunan 36 bin M²'lik arsası üzerinde projelendirilen Locamahal Veliefendi'de; 10 ekim 2017'de düzenlenen basın toplantısının ardından lansman satışları başlayacak. 14 katlı 20 blok halinde tasarlanan projede 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu 1262 konut üretilecek. Konut büyüklüklerinin 100 ile 208 M² arasında değiştiği Locamahal Veliefendi'de konutların...
TOKİ'nin Beyoğlu'nda bulunan Sütlüce'ye 397 konut ve 16 dükkan, bir dini tesis ve otopark inşa edeceği duyuruldu.
Kentplus Yalova'da yapılacak yatırımın geri dönüş süresi 7 yıl!
Kanal İstanbul projesinin detayları ortaya çıkmaya başladı.
Beylikdüzü Korusu’na ve E-5’e komşu konumda inşaatı devam eden Westside İstanbul’un Koru Blokları satışa açıldı.
İstanbul'un en değerli arazilerinden Zeytinburnu'ndaki TOBB arazisinde yükselen Yedi Mavi projesinde avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.
Türkiye'de tek olma özelliğini taşıyan Vadistanbul'da ilk etap tamalandı, açılış yaklaşıyor.
Okkalar İnşaat, Konya Selçuklu’da 53 bin metrekarelik alanda inşa edilen, Arma Park ve Arma Liva projelerini tamamladı.
İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek projesi Sea Pearl'de teslimler önümüzdeki yıl başlıyor.
Karton kutuların yapımında kullanılan oluklu mukavvadan inşa edilen Wikkelhouse ismindeki tek katlı evin yüz sene ayakta kaldığı belirtiliyor.
Türk’ler yatırımlarını Londra’ya, özellikle de Battersaea bölgesindeki ev ve arsalara yöneltti.
İstanbul'un birçok merkezinde projeler geliştiren Nef Yapı, 2016 son çeyreğinde 3 yeni proje hedefliyor. Bunlardan ilki Nef Bahçelievler projesi.
Emlak Konut GYO ile Tariş Kooperatif Birlikleri, İzmir Alsancak projesi için protokol imzalandı.
İstanbul'un en değerli arazilerinden biri olan TOBB arazisinde inşa edilen Yedi Mavi yüzde 5 peşinatla konut imkanı sunuyor.
Metal Yapı Konut, her yer masmavi sloganıyla inşa ettiği “Blue Lake” projesiyle, yüzde 25 peşinat ve 60 ay sıfır faiz vade imkânlarıyla hayallerinizi gerçekleştiriyor.SOSYAL MEDYADA EMLAKDREAM

1,970BeğenenlerBeğen
19TakipçilerTakip Et
507TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone